Gazela

( 3.00 )

Opinie (2)

Wypatrzyłam fajną torebke ze skóry

Wypatrzyłam fajną torebke ze skóry. Kosztowała troche dużo bo ponad 300 zł, ale na prezent na święta sobie sprawię, w ogóle bardzo fajny i zadbany sklep. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo zainteresowana klientem i bardzo kompetentna. Kolejek przy kasie brak. Sklpe ładnie urzadzony i ten cudny zapach skóry.

Firma GAZELA działa w branży galanterii skórzanej od

Firma GAZELA działa w branży galanterii skórzanej od ponad 15 lat.Posiada 2 salony sprzedaży-w Bydgoszczy w Galerii Pomorskiej i w Toruniu w Domu Towarowym.Oferuje gamę odzieży skórzanej renomowanych Firm: Derri, Ochnik, Gianni jak również walizki, teczki, torby, portfele.... znanych i uznawanych marek- Samsonite, Wittchen, Valentini, Gilda Tonelli, Ripani.... Podczas mojej wczorajszej wizyty w salonie,stwierdziłam,że czasy dawnej świetności i prężności,jak i serwowania klientom wyszukanego towaru,firma Gazela ma już za sobą.Zastałam niemodny asortyment,przebrzmiałe modele i fasony torebek,kurtek.Ceny-niezmiennie-wysokie.Obsługa nieobecna duchem...Kiedyś było tu wiele pożądanego towaru...Śnił się po nocach...

Odwiedzałeś ostatnio Gazela?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.10 )

Soul

(4.00 )

WITTCHEN

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem