Primus

( 5.00 )

Opinie (6)

Przemiła obsługa

Bardzo miła obsługa, Panie urobią się po pachy ale i tak są zawsze uśmiechnięte. Zawsze chętnie doradzą lub zaproponują coś ciekawego. Polecam sklep

Duży wybór asortymentu oraz konkurencyjne ceny

Duży wybór asortymentu oraz konkurencyjne ceny. Co najważniejsze brak kolejek w godzinach szczytu szybka i miła obsługa.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: wiedza i doradztwo. Na plus: personel, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Asortyment poukładany

Asortyment poukładany, wygląd na sali sprzedaży estetyczny, brak przy niektórych artykułach cen np. przy makaronie ryżowym, pracownicy sklepu uprzejmi, zainteresowani chęcią pomocy klientowi. Ceny konkurencyjne.

Bardzo sympatyczna obsługa

Bardzo sympatyczna obsługa, która potrafi czasem pożartować z klientami. Zawsze świeże produkty polecam ten sklep.

Bardzo miły sklep

Bardzo miły sklep. Jest średniej wielkości, znajduje się w dobrej lokalizacji. Sklep jest częściowo samoobsługowy, niektóre produkty podają ekspedientki. Czystość sklepu bez zarzutu. Wybór artykułów bogaty. Na pewno otrzymamy podstawowe produkty, również z chemii gospodarczej. Podoba mi się ustawienie kas blisko wejścia.

Odwiedzałeś ostatnio Primus?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Piotr i Paweł

(3.52 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem