Urząd Pracy Śrem

( 5.00 )

Opinie (2)

UP Śrem bardzo miłe wrażenie

Przy każdej wizycie w tym miejscu udzielono mi wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

Nie informowanie osoby bezrobotnej o jej prawach

Nie informowanie osoby bezrobotnej o jej prawach,gdy podejmie sama prace.Nie miła atmosfera.Panie opryskliwe i w dodatku na wszystko maja czas .Dodatkowo w informacji na zadawane pytania jest się odsyłanym po pokojach .Człowiek ma zmarnowany czas odsyłany z pokoju do pokoju.Czekając aż ktoś raczy udzielić informacji

Odwiedzałeś ostatnio Urząd Pracy Śrem?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Urząd Skarbowy Poznań-Jeżyce

(5.00 )

PUP Bytom

(0.50 )

Urząd Miasta i Gminy we Wronkach

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem