10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Bydgoszczy

( 2.50 )

Opinie (3)

Po wizycie u mojego lekarza rodzinnego zostałam skierowana

Po wizycie u mojego lekarza rodzinnego zostałam skierowana na SOR do szpitala. Tak w skrócie bolała mnie głowa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że potraktują dolegliwości poważnie,. Byłam bardzo zaskoczona, pełen profesjonalizm, miałam zrobiony komplet badań, bardzo miłe pielęgniarki i lekarze. Co prawda pół dnia spędziłam w szpitalu, lecz zostałam wypuszczona do domu z kompletem badań i pełna diagnozą.

dnia 20

dnia 20.11 2012 r. zostałam przyjęta na oddział gastroskopii . Przyjechaliśmy koło godziny jedenastej. Na oddziale byłam o 11.20. Bardzo szybko przyszedł do mnie lekarz prowadzący, który przeprowadził wywiad. Jeszcze tego samego dnia miałam robione ekg i pobieraną krew. Następnego dnia kolejne badania. Byłam bardzo zadowolona z pobytu w tym szpitalu - chodzi mi o szybkosć przeprowadzanych badań

LEKARZE I PERSONEL BARDZO MIŁY I ŻYCZLIWIE NASTAWIONY DO

LEKARZE I PERSONEL BARDZO MIŁY I ŻYCZLIWIE NASTAWIONY DO PACJENTÓW I ICH RODZIN.OPIEKA MEDYCZNA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.ODDZIAŁY UTRZYMANE NA WYSOKIM POZIOMIE CZYSTOŚCI. TAKICH SZPITALI OBY JAK NAJWIECEJ.

Odwiedzałeś ostatnio 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Bydgoszczy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Szpital Miejski Olsztyn

(0.50 )

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej

(2.50 )

Szpital akademicki w Gdańsku

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem