Piotr i Paweł

( 3.81 )

Opinie (2226)

To już nie delikatesy.

Strasznie podupadła obsługa, trudno znaleźć kogoś, kto by się na czymś tam znał. Zważą i pokroją wędliny i sery, ale żeby coś o nich wiedzieli...

bardzo słabo zatowarowany sklep

z dnia na dzień mam wrażenie, że jest coraz mnie produktów. Obsługa zachowuje się jakby była obrażona na wszystkich klientów.

Pełne dbanie o klienta. Kiedy nastąpiła

Pełne dbanie o klienta. Kiedy nastąpiła sytuacja dużej kolejki i tylko jednej czynnej kasy, natychmiast została otworzona następna. Kulturalny personel. Ceny pieczywa droższe niż w innych marketach.

Sympatyczna obsługa

Sympatyczna obsługa, bardzo pomocni pracownicy w tym jedna z Pań na stoisku ze świeżą żywnością "dział warzywa i owoce". Produkty dobrej jakości, świeże ale także dobrze widoczne i wyeksponowane.

Bardzo pozytywne wrażenie wywarł na mnie pracownik

Bardzo pozytywne wrażenie wywarł na mnie pracownik, który wskazał mi miejsce konkretnego produktu, oraz poinformował mnie, iż innego szukanego przeze mnie produktu nie znajdę ponieważ mają wstrzymane dostawy. Mężczyzna był schludnie ubrany oraz spokojnie pokazywał miejsce i tłumaczył.

Pierwszy raz byłam w tym sklepie i jestem pozytywnie

Pierwszy raz byłam w tym sklepie i jestem pozytywnie zaskoczona, jest bardzo nowoczesny, wszystko poukładane, świeże produkty na dziale cukierniczym aż prosiły się o kupno. Jedyne co mi się nie podobało to soki w szklanych butelkach były zakurzone i nie działał automat z świeżymi sokami, ale mimo wszystko przyjemnie się robiło zakupy.

Wizyta w sklepie była bardzo miła

Wizyta w sklepie była bardzo miła, Pani na dziale mięsnym uśmiechnięta dodatkowo zna położenie innych produktów na sklepie. Polecam :)

Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie mają świetnej

Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie mają świetnej jakość produkty. Przemiłe Panie na dziale z gotowymi produktami, mięsem i serem. Zawsze doradzą pomogą w wyborze jestem zadowolona. W ten dzień troszkę mniej mi się podobało niż zwykle nie mogłam znaleźć jednego artykułu i nikogo do pomocy krążyłam po sklepie jakieś 5 minut i nikogo nie było do pomocy, niestety wyszłam bez tego produktu.

Obsługa w sklepie jest nieprzyjemna

Obsługa w sklepie jest nieprzyjemna. Przy dużym ruchu pracownice rozmawiają miedzy sobą i śmieją się podczas gdy klient czeka na obsługę. Na pułkach w sklepie są luki w towarze. Kasjerka przy sklepie nie posiadała uniformu służbowego i była nieprzyjemna. W dodatku na środku sklepu stał wózek z lodami, które się rozmrażały. Lodów już na pewno tam nie kupię. Przy zakupach wędliny również należy uważać na to czy ceny na produktach są prawidłowe, ponieważ kilkakrotnie zdarzyło mi się, że różniły się od prawidłowych.

Towar ocenowany

Towar ocenowany , brak kolejek obsługa miła nie ma nic do zrzucenia , duży asortyment

Sporo artykułów spożywczych bardzo dobrej jakości

Sporo artykułów spożywczych bardzo dobrej jakości. W sklepie czysto, wszystko ładnie poukładane pomimo sporego ruchu. Plus za kasy samoobsługowe, powodują że nigdy nie stoję tam w kolejce. Obsługa w porządku.

Odwiedzałeś ostatnio Piotr i Paweł?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Delikatesy Turysta

(4.90 )

Poradnik jakości obsługi

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem