Piotr i Paweł

( 3.97 )

Opinie (2313)

Wciąż brakuje towaru

Niby sklep się nie likwiduje, podobno funkcjonuje normalnie, a wiecznie są tu braki w towarach. A to na mięsie, a to na nabiale, a to w sokach. Ciężko zrobić większe zakupy bo zawsze czegoś brakuje.

Super, obsługa i wyposażenie na najwyższym poziomie!

Sklep przestrzenie świetnie rozłożony-klient wie gdzie ma się kierować by w szybki sposób odnaleźć poszukiwany produkt.Ogromnym plusem są również czystość oraz porządek dzięki czemu klientowi towarzyszy poczucie estetyki oraz pewność iż o produkt przed kontaktem z klientem odpowiednio zadbano m.in odpowiednia temperatura i miejsce przechowywania. Jako stały bywalec mogę z śmiałością powiedzieć że nie było sytuacji bym wyszła bez produktu na którym mi zależało ze względu na zadbanie przez obsługę o to by półki zawsze były zapełnione zgodnie z etykietami.Pomimo nieuniknionych kolejek do kas ,działają one na tyle sprawnie że klient nie odczuwa zniecierpliwienia czekaniem w nich,a jeśli obsluga zauważy iż klient byłby narażony na potencjalne dłuższe czekanie, odrazu otwierane są pozostałe kasy by usprawnić proces sprzedaży.Pracownicy zawsze pomocni i uprzejmi a także chętni do udzielenia informacji.

Srednio

Panie na kasach do najszybszych nie naleza, w sklepie czysto i schludno

Dobrze

Sklep jest po zmianie nazwy, ale nieco też zmian w sklepie. Ceny podobne jak poprzednio, obsługa miła. W sklepie czytelne oznaczenie produktów i stoisk. Klient nie szuka po całym sklepie bo są widoczne oznaczenia. W sklepie czysto.

Polecam z dostawą!

Wszystko super, dostawa zgodnie z wybranymi godzinami, dotarło praktycznie wszystko, miły kontakt w sprawie brakujących towarów- zamienniki zgodnie z życzeniem. Pierwszy sklep, który w ostatnim czasie, pomimo zwiększonych ilości zamówień, wywiązuje się z zamówień bez zastrzeżeń.

Ani na plus, ani na minus.

Obsługa w tym punkcie nie wyróżnia się niczym szczególnym. Pytając o lokalizację interesującego mnie produktu uzyskałam odpowiedź, lecz odniosłam wrażenie, że od niechcenia. Podobna sytuacja przy kasowaniu - Pani Kasjerka wykonała swoją czynność, lecz nie wyróżniła się ona ani na plus, ani na minus. Nie dostrzegłam również uśmiechu na twarzy żadnej z Pracownic. W mojej opinii, doskonale poradziłabym sobie jaki klient w sklepie samoobsługowym.

Super sklep

Czysty, duży sklep. Zawsze dobrze zatowarowany. Warzywa i owoce świeże. Obsługa bardzo sprawna.

szybkie zakupy, wysokie ceny

W czasach sprzed epidemii w sklepie tym nie było kolejek i możliwe było dokonanie szybkich zakupów. Asortyment sklepu jest bogaty. Największym minusem sklepu są wysokie ceny produktów.

Super !

Bardzo duży wybór produktów ! Można tu znaleźć świetne produkty azjatyckie. Świetna obsługa ! Jedynie co jest dla tego marketu na minus to wysokie ceny.

Garmażerka nie zawsze świeża.

Sieć sklepów Piotr i Paweł broni się tym, że ma w ofercie produkty garmażeryjne, co jest głównym powodem, dla którego odwiedzam to miejsce. Niestety, wielokrotnie spotkałam się z sytuacją, że naleśniki czy gołąbki były pozasychane lub nieświeże. Kiedy zapytałam obsługę, jaki jest termin przydatności, uzyskałam informację, że ''do dziś''. Uważam, że stan oferowanych produktów powinien być kontrolowany.

Wszystko dobrze!

Miejsce z szerokim asortymentem, jednak ceny są wyższe niż w innych marketach. Obsługa jest na wysokim poziomie, można dostać świeże pieczywo. Kasy samoobsługowe ułatwiają zakupy.

Drogo.

Sklep, do którego wchodzę tylko, kiedy muszę... Wielka sala sprzedaży, a produktów do wyboru mało. Wszystko znacznie droższe niż u konkurencji co sprawia, że zdecydowanie omijam ten sklep szerokim łukiem.

DNO

NIE POLECAM !!! W sklepie asortyment bogaty a po 3 dniach od zamowienia dzwonia ze maja braki w towarze i opoznia dostawe o dwa tygodnie.. Nie dziwie sie ze sklep bankrut :/

Słabo

Sklep nie przypomina dawnego sklepu. Pusto i słabe zatowarowanie. Przy kasach pusto, trudno spotkać pracownika na sali. Ostatnie tchnienie chyba. Ceny na stoiskach wedlin i serów wysokie. Kupiłam ser z kozieradka, który nie nadaje sie do jedzenia, cuchnie starością, nie kozieradka.

Asortyment bogaty, obsługa beznadziejna.

Sklep dobrze zaopatrzony i względnie czysty. Obsługa kas pracuje jak za karę, rzuca towarem, ochrona zachowuje się jak agent ochrony rządu. Ogólnie atmosfera mało przyjazna. Tylko jeżeli muszę robię tam zakupy, nie jest to sklep pierwszego wyboru właśnie z uwagi na personel pracujący jak za karę robiący laskę wypełniając swoje obowiązki.

czystość w sklepie

Opisywany supermarket jest naprawdę czystym i schludnym sklepem. Towaru na półkach jest niewiele, ale nie mogę mieć zastrzeżeń co do czystości na regałach sklepowych oraz estetyki ułożonych towarów.

Bez kolejek

Bardzo „klimatyczny” sklep - przyciemnione lampy, bardzo cicho i spokojnie, obsługa sympatyczna i uprzejma. Kasjerka była wręcz znudzona taką atmosferą, ale przynajmniej nie burczała do klientów jak to się zdarza w innych sklepach. Nie ma zbyt dużego wyboru produktów, ale są te podstawowe.

coraz gorzej

braki w towarze, wysokie ceny i błąkająca się bez celu obsługa. Słabo

Pozytywnie

W delikatesach zmieniło się dużo, chociażby na zmniejszoną ilość asortymentu. Niektóre ceny są niższe niż wcześniej. Nawet na stoisku mięsnym jest dużo mniej wyrobów. Klientów też dużo mniej. Duże braki towarowe na półkach, ale ułatwia to zrobienie zakupów, gdyż wchodząc po coś konkretnego nie musimy biegać i szukać w tak ograniczonym zatowarowaniu. Ogólnie czysto i obsługa miła.

Bardzo dobra jakość obsługi, polecam !

Z opisywanego punktu korzystam codziennie. Nie znalazłem się jeszcze nigdy w sytuacji abym musiał czekać w kolejce do kasy powyżej 3 minut. Wszystkie stoiska są zadbane, a produkty na nich ustawione poprawnie. Za każdym razem można usłyszeć od obsługi miłe słowa w postaci: "Dzień Dobry, Dziękuję, Proszę". Bardzo gorąco zachęcam do korzystania z tego sklepu!

Odwiedzałeś ostatnio Piotr i Paweł?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.13 )

Bomi

(3.74 )

Delikatesy Turysta

(4.77 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem