100 pociech

( 0.50 )

Opinie (2)

Moja obserwacja dotyczy WYSTAWY sklepu z artykułami

Moja obserwacja dotyczy WYSTAWY sklepu z artykułami dziecięcymi 100 POCIECH, który mieści się przy ul. Chmieleniec w Krakowie. Przechodziłam obok sklepu i moje oczy przyciągnęła brudna, zapuszczona i zachlapana szyba wystawowa pomimo, że jestem zadaszenie i od jednego czy kilku deszczy taki brud nie powstał. Dość zniszczony, nie odnawiany szyld oraz brudna witryna jak dla mnie źle świadczą o sklepie. To co było na wystawie trudno nazwać wystawą było to rzucone kilka zabawek. Na drzwiach wejściowych była odręcznie zabazgrana, krzywo przycięta kartka z godzinami otwarcia sklepu w sezonie lipiec- sierpień.

Moja obserwacja dotyczy sklepu 100 POCIECH z odzieżą

Moja obserwacja dotyczy sklepu 100 POCIECH z odzieżą dziecięcą, zabawkami i podstawowymi artykułami papierniczymi. Witryna była taka sobie a logo sklepu nie odnawiane od lat nie wyglądało zbyt estetycznie. Już od wejścia trzeba było uważać aby się o coś nie potknąć. Nadmiar towaru był dosłownie wszędzie. Jest to sklep do którego przychodzą ludzie z małymi dziećmi i dziwie się, że jest tak zagracony i trudno się po nim poruszać. Za lada była sprzedawczyni a po stronie klienta Pani z oferta jakiś klocków edukacyjnych. Ekspedientka byłą tak pochłonięta owymi klockami, że ani nie odpowiedziała na moje powitanie ani kolejnej klientki wchodzącej do sklepu. PO chwili oglądania długopisów zrezygnowałam z potencjalnych zakupów bo nie chciałam przeszkadzać.

Odwiedzałeś ostatnio 100 pociech?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(3.61 )

Bartek

(3.90 )

Coccodrillo

(4.14 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem