Medicus

( 0.54 )

Opinie (40)

Niezadowolona mieszkanka

Ostatnio miałam przyjemność bycia z mamą (78 lat wymagającą pomocy przy codziennych czynnościach, będącą po operacji kręgosłupa )w poradni neurologicznej w Medicusie przy ulicy Czapskiego, zresztą nie pierwszy raz. Zacznę od tego że przeniesienie poradni do budynku, gdzie nie ma windy już jest trudną sytuacją dla osób poruszających się o kulach lub na wózkach inwalidzkich. Schody są wyszczerbione o różnej wysokości stopni. Problem zaczyna się dalej, wąskie korytarze, bez światła dziennego i możliwości wywietrzenia. Kiedy w oczekiwaniu do lekarza w kolejce siedzi (jak ostatnio) około 20 osób, to co mamy, duchotę i smród. Brak dostatecznej ilości krzeseł, niemiła obsługa (jedna pani w rejestracji na tyle osób), jednym słowem porażka. Po dwie osoby zapisane na jedną godzinę, przez co kolejki się wydłużają. Pacjenci są w stanie wiele zrozumieć, wiemy że nie ma ludzi nieomylnych ale jeżeli ktoś z personelu od razu, że tak powiem "hula" na nas, to nie jest to przyjemne i nie zachęca do kolejnych wizyt. Dlatego też bardzo nisko oceniam opiekę nad pacjentami w NZOZ Medicus.

Nie próbujcie nawet dzwonić

nikt tam nie odbiera telefonów. próby zgłaszania tego bez skutku, skorzystałem w końcu z innej placówki, ale jak Medicus zarabia na siebie to ja nie wiem, pewnie właściciel na wakacjach, a placówka się rozpada w drobny mak ! Nie próbujcie nawet dzwonić

Źle

Źle. Na minus: sprawność obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

bardzo miła i fachowa obsługa

bardzo miła i fachowa obsługa, bardzo dobrzy i kompetentni lekarze polecam

Refundowana mammografia

Refundowana mammografia. Wykonana w listopadzie, wynik do odbioru dopiero w styczniu. Wynik- żenująco lakoniczny opis, brak zdjęcia. Brak mozliwości kontaktu telefonicznego - o wynik trzeba dowiadywać się osobiście. Zbyt mały parking przed przychodnią.

Rejestrowałam się w styczniu telefonicznie na wizytę u

Rejestrowałam się w styczniu telefonicznie na wizytę u alergologa w centrum Medicus w Jaworze, ponieważ miałam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Rejestracja przez telefon przebiegła bez zastrzeżeń, pani po drugiej stronie słuchawki była bardzo uprzejma. Zostałam zarejestrowana na 5 lutego. Przypadkiem na początku lutego dowiedziałam się, że przychodnia od 4 lutego zaczyna działać w nowym miejscu - na ulicy Szpitalnej, więc w dniu wizyty udałam się na ulicę Szpitalną. Wnętrze nowej przychodni jest bardzo schludne, czyste i estetyczne. Zarówno korytarze, jak i gabinety oraz toalety wyglądają na sterylne i nie budzą zastrzeżeń. Panie siedzące za ladami w rejestracji zarówno na parterze jak i na piętrze ogólnie sprawiają wrażenie niesympatycznych, niezbyt miło nastawionych do pacjenta. Na pytania odpowiadają "sucho", a ich odpowiedzi są skąpe, trzeba się dopytywać, żeby dowiedzieć się wszystkiego czego się chce, ponieważ panie zdają się nie mieć ochoty na odzywanie się się do pacjenta (za to między sobą porozumiewają się bez problemu). Jedyną sympatyczną osobą z personelu zdawała się być pani sprzątająca, którą zapytałam o klucz do WC oraz którą ktoś inny zapytał, gdzie znajduje się jakiś pokój. Po wizycie u pani doktor udałam się do rejestracji na dół, aby umówić się na nierefundowane testy alergiczne. Zapytałam panią w rejestracji, czy trzeba przyjść na czczo (nadal nie wiem, bo nie zostało to jasno powiedziane, każdy mówił co innego a pani w rejestracji nie rozwiała moich wątpliwości) i czy powinnam najpierw przyjść do rejestracji. Pani powiedziała tylko, że krew jest pobierana w pokoju 9, zapytałam wobec tego, czy w takim razie rano mam iść prosto do pokoju 9, na co pani się zniecierkiwiła i podniesionym głosem nakazała "niech mnie pani posłucha!". Jak się okazało, najpierw należy przyjść do rejestracji, z góry zapłacić za badanie, a następnie do pokoju 9 aby pobrano mi krew - niezbyt skomplikowane, ale czułam, jakbym zawracała pani głowę pytaniem o kolejność postępowania, bo powinnam takie rzeczy sama wiedzieć, nawet jeśli u alergologa byłam ostatni raz 10 lat temu i nie miałam wtedy takich testów. Podsumowując, personel w tym miejscu nie tworzy ciepłej i przyjaznej atmosfery - znacznie lepiej pod tym względem jest u "konkurencji" w Jaworze, tyle że "konkurencja" nie ma wśród lekarzy alergologa, dlatego musiałam przyjść do Medicusa.

Po raz kolejny zmuszona byłam tam być

Po raz kolejny zmuszona byłam tam być, jestem rozczarowana ta przychodnią. Jedynym plusem jest to, że przychodnia została odnowiona,odświeżona, jednakże nadal pozostała w niej recepcja zbyt mała, jest tylko kilika miejsc do siedzenia,panuje zaduch. Personel przychodni grzecznie odnosi się do pacjenta, lecz bez emocji i nazbyt anemicznie, aż razi taka obsługa. Brak kontaktu wzrokowego z pacjentem, brak uśmiechu, rozmowa toczy sie tak cicho, że trzeba nastawiać ucho, by słyszeć o co jest się pytanym.Jeśli chodzi o lekarza- przegięcie, on chyba zdaje sobie sprawę z tego, ze jest jedynym w swej specjalizacji na tak dużym obszarze i chyba to go "usprawiedliwia" i tłumaczy jego za każdym razem przynajmniej godzinne lub półtora godzinne spóźnienia- lekarz nie szanuje w tej przychodni pacjenta, mimo,że jest to przychodnia prywatna i sporo wizyty kosztują. Nie polecam.

wykonałam dzisiaj 11 połączeń nim udało mi się dodzwonić do

wykonałam dzisiaj 11 połączeń nim udało mi się dodzwonić do tej przychodni. Pani udzieliła odpowiedzi na moje pytania, widać ze miała odpowiednią wiedzę. Udało mi się również dokonać rejestracji na wizytę lekarską ale w bardzo odległym terminie, co jednak rozumiem nie jest winą oczywiście pani recepcjonistki.

Przychodnia znajduję się na ul

Przychodnia znajduję się na ul.Dworcowej w podwórku. Są tam gabinety lekarzy którzy przyjmują prywatnie. Miejsce bardzo zadbane. Personel bardzo miły,zaś ceny dobre.

Odwiedzałeś ostatnio Medicus?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.38 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem