Andy Fashion

( 3.81 )

Opinie (8)

Uwielbiam ten sklep! Niestety rzadko do niego zaglądam

Uwielbiam ten sklep! Niestety rzadko do niego zaglądam, gdyż po pierwsze: mogłabym zostawić tu całą moją wypłatę, po drugie: znudziły mi się najzwyczajniej w świecie sieciówki. Można tu również dostać drogie i odpowiednio dobre jakościwo rzeczy.Najdroższe są z tego co zauważyłam marynarki, suknie wieczorowe. Lokalizacja sklepu jest boska.

Weszłam do Andy Fashion z ciekawości ponieważ

Weszłam do Andy Fashion z ciekawości ponieważ, każda z kobiet powinna mieć przynajmniej jedno futro. A, że jest to jedna z najbardziej renomowanych producentów odzieży skórzanej i kożuchów. Kolekcje łączą w sobie najnowsze trendy mody z ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technologicznymi. Surowcami są głównie bardzo dobrej jakości skóry jagnięce o różnorodnym wykończeniu, sprowadzane z Włoch i Hiszpanii. Wysoka jakość skór, eleganckie obszycia z naturalnych futer, najnowsze kroje i precyzyjne wykończenie tworzą wyroby oryginalne i niepowtarzalne. Obsługa kompetentna posiadająca ogromną wiedzę na temat produktów w sklepie.

Odwiedzałeś ostatnio Andy Fashion?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.11 )

Soul

(4.00 )

Wittchen

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem