Andy Fashion

( 3.81 )

Opinie (8)

Uwielbiam ten sklep! Niestety rzadko do niego zaglądam

Uwielbiam ten sklep! Niestety rzadko do niego zaglądam, gdyż po pierwsze: mogłabym zostawić tu całą moją wypłatę, po drugie: znudziły mi się najzwyczajniej w świecie sieciówki. Można tu również dostać drogie i odpowiednio dobre jakościwo rzeczy.Najdroższe są z tego co zauważyłam marynarki, suknie wieczorowe. Lokalizacja sklepu jest boska.

Weszłam do Andy Fashion z ciekawości ponieważ

Weszłam do Andy Fashion z ciekawości ponieważ, każda z kobiet powinna mieć przynajmniej jedno futro. A, że jest to jedna z najbardziej renomowanych producentów odzieży skórzanej i kożuchów. Kolekcje łączą w sobie najnowsze trendy mody z ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technologicznymi. Surowcami są głównie bardzo dobrej jakości skóry jagnięce o różnorodnym wykończeniu, sprowadzane z Włoch i Hiszpanii. Wysoka jakość skór, eleganckie obszycia z naturalnych futer, najnowsze kroje i precyzyjne wykończenie tworzą wyroby oryginalne i niepowtarzalne. Obsługa kompetentna posiadająca ogromną wiedzę na temat produktów w sklepie.

Odwiedzałeś ostatnio Andy Fashion?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.10 )

Soul

(4.00 )

WITTCHEN

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem