4F

( 4.31 )

Opinie (1286)

obsługa pod psem

Sklep firmowy 4F w Zgorzelcu znajduje się w Galerii Słowiańskiej. Dojazd jest dogodny, a miejsc do zaparkowania sporo. Wchodząc do sklepu nie zastałam od razu obsługi. Panie pojawiły się po dłuższej chwili. Poproszone o pomoc w poszukiwaniu rozmiaru zaangażowały się trochę... , ale nie długo, bo zaraz przyszli znajomi w odwiedziny i zajęły się pogawędką. Chociaż rzeczy są ładne i sporo jest przecenionych. Polecam, ale" samodzielnym" klientom.

Bardzo miła obsluga

Polecam sklep świetny i obsługa miła i pomocna

bardzo polecam

świetna obłusga. Produkty bardzo wytrzymałe. Jest to najlepszy sklep do kupna odzieży sportowej!

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Zawsze profesjonalne doradztwo

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Chciałem kupić okulary przeciw słoneczna ale pracownik wyjaśnił mi że są dostępne przez strone internetową, pracownik nie robił żadnego problemu wyjaśniając to.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Świetnie.

Świetnie.

Odwiedzałeś ostatnio 4F?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Adidas

(4.79 )

Bergson

(4.50 )

Campus

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem