Foot Locker

( 2.76 )

Opinie (15)

Lubię tu wracać ze względu na całokształt.

Lubię robić zakupy w tym sklepie ze względu na spójność w obsłudze, wystroju wnętrza i strojów służbowych. Pracownicy zawsze pierwsi zauważają klienta oraz doradzają w wyborze produktu. Ponadto, proponują sprowadzenie wybranego modelu do sklepu, w przypadku braku poszukiwanego rozmiaru na stanie.Ta komplementarna lecz nie nachalna obsługa sprawia, że Klient może poczuć się mile widzianym gościem i wyjść z poczuciem, że dokonał dobrego wyboru.

Buty Fila

Buty Fila zakupione za 459 zł nie nadawały się do dalszego użytkowania już po upływie niespełna 3 miesięcy !! Sprzedawca odrzuca wszelkie reklamacje powołując się na swojego rzeczoznawcę !!!! Sprawę rozstrzygnie sąd !! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM tej firmy.

reklamacje

Oczywiście reklamacja odrzucona co mnie mało zdziwiło ponieważ już przy jej składaniu pracownik dał to do zrozumienia. A rzeczoznawca oczywiście o nieprawidłowym użytkowaniu i dodatkowo o INTENSYWNOŚCI użytkowania!!! Czyli pewnie za często noszone i się przetarły!!! Do każdej pary powinni dodawać instrukcję ile godzin tygodniowo można buty nosić.

w dniu 15

w dniu 15.12.2015 kupiłam w w/w sklepie buty marki Timberland które zaczęłam użytkować 27-go grudnia . W dniu 3-go stycznia zauważyłam że spód prawego buta na odcinku kilku centymetrów się rozkleił. 10-go stycznia złożyłam w sklepie reklamację z żądaniem wymiany butów na nowe lub zwrot gotówki . Sklep rozpatrywał reklamację przez 5 dni a w dniu 15-do stycznia zaprosił mnie do sklepu gdzie wręczono mi pismo z opinią rzeczoznawcy że usterka jest niewielka i należy do NIEISTOTNYCH i jest możliwa do naprawy. Ustnie poinformowano mnie że czas naprawy wyniesie 2 tygodnie. W piśmie rzeczoznawca poinformował mnie również , że zgodnie z obowiązująca literą prawa konsumentka nie jest uprawniona do odstąpienia od umowy .Ponieważ buty kosztowały 400 zł , uważam że przede wszystkim ze względu na ich cenę nie powinny się rozkleić już po tygodniu użytkowania dlatego kategorycznie zażądałam zwrotu gotówki lub wymiany butów na nowe, czego niestety mi odmówiono. Ciekawe co na to sam Timberland , ponieważ zamierzam do nich napisać a do tego sklepu na pewno już nigdy nie wrócę.

Miałam ostatnio okazję odwiedzić sklep Foot Locker

Miałam ostatnio okazję odwiedzić sklep Foot Locker. Poszłam tam w celu rozejrzenia się lub kupna butów. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wyglądu i czystości sklepu. Po wejściu do sklepu po chwili podszedł do mnie personel i powiedział " Dzień dobry mogę w czymś pomóc?". Spodobał mi się jeden wzór butów więc chciałam przymierzyć. Obsługa zapytała o mój rozmiar butów i przyniosła mi je, jednak mojego rozmiaru nie było, a inny rozmiar był za duży. Obsługę klienta oceniam na bardzo dobrze. Miła i sympatyczna. Jedynym minusem tego sklepu są ceny i czasem brak dostępności.

Foot Locker

Foot Locker, który mieści się w Pasażu Grunwaldzkim jest miejscem, w którym znajdziemy największy wybór butów marki Jordan na terenie całego Wrocławia. Jedynym mankamentem jest obsługa, która nie jest do końca poinformowana o nadchodzących modelach a nawet o tych, które już mieszczą się w sklepie.

Rozglądając się za butami sportowymi poszłam do sklepu

Rozglądając się za butami sportowymi poszłam do sklepu, który zawsze mnie zachęca do odwiedzenia. Sklep jest jasno oświetlony, oferuje niesamowitą ilość butów robionych na wyłączność. Buty są równo ustawione na półkach, pracownicy chodzą w ciekawych strojach. Jedyną uwagą którą miałam do wizyty był fakt, że pracownik nie podszedł do mnie gdy oglądałam wybrane modele butów. Zawsze uważam, że mogę sama poprosić o pomoc, ale zawsze jest mi miło gdy po pewnym czasie pracownik sam okazuje zainteresowanie klientem.

Wybrałem się ostatnio do Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu

Wybrałem się ostatnio do Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu w celu zakupu butów. Krążąc po centrum moją uwagę przykuł wielki napis "Wyprzedaż" w sklepie Foot Locker, który zawsze omijałem szerokim łukiem z powodu bardzo zawyżonych cen. Tego dnia ceny były dość przystępne, obniżki po -60% lub dwie bluzy w cenie jednej sprawiły natłok klientów w placówce przez co obsługa trochę nie nadążała ze wszystkim, ale nie wpłynęło to na ich życzliwość i nie zmazało uśmiechów z ich twarzy. Kiedy poprosiłem pana z obsługi o przyniesienie buta do pary z wystawy zniknął na jakieś 15 min bez śladu, kiedy w końcu się pojawił od razu przeprosił informując że jest to ostatnia para dlatego tyle mu zajęło szukanie tego jednego buta. Wszystko dobrze się skończyło ponieważ wróciłem do domu z butami i kilkoma złotymi w kieszeni.

Na wejściu do sklepu szerokim uśmiechem wita mnie

Na wejściu do sklepu szerokim uśmiechem wita mnie sympatyczna blondynka. Sprzedawcy ubrani są w sportowe biało-czarne koszulki piłkarskie. Samo wnętrze sklepu jest eleganckie i czyste. Nastroju dodaje dance'owa muzyka. Jeżeli chodzi o asortyment to możemy ujrzeć na półkach różne rodzaje butów, rożnych ekskluzywnych marek np. Lacoste. Ceny niestety wygórowane, ale za jakość i markę się płaci.

Odwiedzałeś ostatnio Foot Locker?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ambra

(5.00 )

BADURA

(4.07 )

Bagatt

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 5 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem