3cube interior design

( 1.00 )

Opinie (1)

Na portalu groupon zakupiłam kupon na wykonanie projektu

Na portalu groupon zakupiłam kupon na wykonanie projektu łazienki przez tę firmę. Spotkałam się z projektantką celem omówienia wyglądu mojej nowej łazienki. Kobieta była niezwykle miła, porozmawiała ze mną na temat moich preferencji w stylu, przedstawiła kilka koncepcji. Projekt miał być gotowy w ciągu 2 tygodni, kobieta jednak przepadła. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile. Mam nadzieję, że jest to spowodowane jedynie okresem urlopowym i po wakacjach otrzymam usługę za którą już zapłaciłam.

Odwiedzałeś ostatnio 3cube interior design?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

swiat-firan.pl

(4.22 )

insido.pl

(5.00 )

RuckZuck

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem