Bazylika Jasnogórska

( 5.00 )

Opinie (2)

Bazylika jasnogórska to bardzo podniosłe i dostojne

Bazylika jasnogórska to bardzo podniosłe i dostojne miejsce, aktualnie w stanie remontu i renowacji, nie utrudniających jego dostępności i funkcjonowania. Staranne osłony i zabezpieczenia chronią przed kurzem i pyłem oraz ewentualnymi zagrożeniami remontowymi. Zdołałam wypatrzeć ukrytego pracownika (prawie niewidoczny), który w ciszy coś poprawiał. Bazylika pochodzi z okresu Baroku, jej półkoliste sklepienia pokrywają liczne, ładne, już odnowione, lśniące freski, otoczone stiukowymi dekoracjami. Tematyka malowideł nawiązuje do tryumfu Krzyża Świętego. Malowidła w nawach przedstawiają chwałę Maryi i Jej cnoty. Przyozdobiony kwiatami i świecami ołtarz główny, obrazuje scenę Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W ciszy, skupieniu i zadumie można tu się pomodlić, co też wielu obecnych czyniło.

Odwiedzałeś ostatnio Bazylika Jasnogórska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Parafia Rzymsko-Katolicka w Osiu

(5.00 )

Kościół św. Mikołaja

(3.50 )

Parafia w Konopnicy

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem