Aloes

( 3.50 )

Opinie (21)

W aptece czysto

W aptece czysto. Zakupy dokonywało 3 klientów. Czynne były 3 stanowiska obsługi klienta. Personel apteki ubrany był czysto w białe fartuchu. Farmaceuta chętnie udzielił mi informacji na temat obsługi ciśnieniomierza oraz podał mi zamienniki leków, które miałem na recepcie. Obsługa miła i kompetentna. W aptece czysto.

Na terenie apteki panował przyjemny chód

Na terenie apteki panował przyjemny chód. W aptece znajdowało się trzech klientów. Czynne było jedno stanowisko kasowe. Przy dwóch stanowiskach pracownice wykonywały prace własne. Obsługa klientów była bardzo powolna. Produkty nie miały widocznych cen. na blacie leżały porozrzucane ulotki. Farmaceuta chodził w porozpinanym fartuchy. Pomimo niskich cen coraz rzadziej zaglądam do tej apteki w związku z bardzo niską jakością obsługi klientów.

Przed apteka znajduje się mały parking

Przed apteka znajduje się mały parking. Nie miałem problemów z pozostawieniem samochodu na parkingu. Witryny apteki były czyste. W pomieszczeniu znajdowało się sześciu kupujących leki. Czynne były dwa stanowiska kasowe. Personel apteki ubrany był w stroje firmowe. Przeszkolone szyby lad były czyste. Leki poukładane były estetycznie.

W aptece tej bywam sporadycznie

W aptece tej bywam sporadycznie, mimo iż lokalizacja jest bardzo dobra, przy większej drodze, parking przed apteką. Aptekę kojarzę głównie z pewną sytuacją (być może że powtarzającą się). Kiedyś miałam to "szczęście" aby stać w kolejce ok.40 min. Młodziutka pani magister realizowała kilka recept starszej pani. Cała "operacja" trwała tak długo, że aż przykro było, że tej schorowanej klientce w podeszłym wieku nie zaproponowano możliwości odpoczynku- np. na krześle. Kobieta była najwyraźniej zmęczona tym oczekiwaniem na leki, a reszta klientów -(a było ich sporo) mocno poddenerwowana. Ścisk, duchota nie sprzyjają miłej atmosferze. Młodej pani magister odczytać recepty, znaleźć leki bądź zamienniki itd. A do tego nie było osoby, która by jej pomagała. A do tego jeszcze dzwoniący prawie co chwila telefon stacjonarny, który też trzeba było odebrać- koszmar. 09.06.2012 na szczęście nie stałam długo- brak klientów- być może z uwagi na srogą minę ;) magister w średnim wieku.

Przed apteką miałem problem ze znalezieniem wolnego miejsca

Przed apteką miałem problem ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego. Budynek apteki jest nowy i ładnie wygląda. Witryny były czyste. Wewnątrz apteki również było czysto. Ekspozycja kosmetyków w gablotach była ładnie ułożona. Obsługa przy kasach była sprawna. W aptece znajdowało się czterech klientów.

Apteka jest dobrze oznakowany a wygląd budynku zachęca do

Apteka jest dobrze oznakowany a wygląd budynku zachęca do skorzystania z usług tej apteki. Naprzeciwko apteki znajduje się parking. Ogólna ocena apteki jest bardzo dobra. Obsługujący mnie farmaceuta był uprzejmy i prawnie obsługiwał klientów. W aptece byłem czwartą osoba w kolejce. Ceny produktów oferowanych w tej aptece były porównywalne do cen w innych aptekach.

Chciałam kupić termometr do mierzenia temperatury nie

Chciałam kupić termometr do mierzenia temperatury nie elektryczny. Kolejka w aptece nie była duża – przede mną były dwie osoby. Kupująca przede mną starsza Pani była bardzo dociekliwa i chciała wiedzieć niemalże wszystko na temat witamin, które zamierzała kupić. Farmaceutka by bardzo wyrozumiała, serdeczna i cierpliwa. Ja również zostałam sprawnie obsłużona.

Apteka jest dobrze oznakowany i widać ją z odległości

Apteka jest dobrze oznakowany i widać ją z odległości kilkudziesięciu metrów. Przed apteką znajduje się parking. Ogólna ocena apteki jest dobra. Obsługa apteki była uprzejma i chętna do pomocy przy wyborze odpowiedniego leku. Farmaceuta był osoba kompetentna. W aptece nie było dużej kolejki. Ceny produktów oferowanych w aptece były zadowalające.W aptece byłem trzecim klientem w kolejce.

Jestem stałym klientem

Jestem stałym klientem (posiadam nawet kartę )tej apteki,korzystam z niej nie dlatego że mi się podoba - jest smutno i ponuro,ale blisko mojego domu.Prawie zawsze przy realizacji recept ,specjalistyczne leki (na astmęi nie tylko)są sprowadzane z hurtowni na drugi dzień i to mi akurat nie przeszkada.Lecz ku mojemu zdziwieniu i osłupieniu pani( a nie jest to nowa osoba w obsłudze) poinformowała mnie że nie może zrealizować mojej recepty bo w Hurtowni w której zaopatruje się apteka nie ma tych leków .Na odchodne poinformowała mnie że są drogie , pacjent płaci mało a apteka nie może kupować zeby lek leżał na półce i czekał aż pacjent przyjdzie albo nie .Moja uwaga - takim tokiem myślenia to w Warzywniaku powinny być tylko ziemniaki bo są najtańsze.Prędzej dostanie się w tej aptece kosmetyki i suplementy niż leki a szkoda.Nie będę korzystać już z tej apteki wolę podejść kawałeczeki dalej do konkurencji Apteka "Sudecka" ul. Zaporowska i wyjść ze zrealizowaną receptą i zadowolona.

Obsługa była bardzo miła

Obsługa była bardzo miła, dostałem nareszcie potrzebny mi lek. Sprzedawczyni porozmawiała jak się czuje mama i dzidziuś. Atmosfera była super. Apteka bardzo ładna, czuć nowość. Asortyment bardzo duży. Od teraz będę zawsze tam chodził, a w szczególności temu że jest bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania. Polecam wszystkim tę aptekę.

W aptece czysto

W aptece czysto. czynne 3 stanowiska obsługi klientów. Personel kompetentny i pomocy przy wyborze zamienników leków. Farmaceuci ubrani w białe fartuchy. Kosmetyki w gablotach poukładane starannie. Towar w promocyjnych cenach dobrze oznakowany. Pomimo kilkunastu osób w aptece obsługa sprawna i miła. Ceny produktów konkurencyjne.

Musiałem pilnie wykupić lekarstwa na receptę dla mojej

Musiałem pilnie wykupić lekarstwa na receptę dla mojej córki. Niestety w tej aptece też nie było szukanych przeze mnie leków, ale farmaceuta dzwonił przy mnie do hurtowni z pytaniem kiedy będzie i w jakiej jest cenie. Był bardzo pomocny a ogólnie apteka dobrze zaopatrzona. Czysta i schludna. Towar ładnie poukładany.

W aptece czysto

W aptece czysto. Klientów było trzech, który obsługiwał jeden farmaceuta. Po chwili z zaplecza wyszedł drugi farmaceuta, który również przystąpił do obsługi klientów. Personel ubrany w białe fartuchy. Jeden z farmaceutów nie miał przypiętego identyfikatora. Przy zakupie Persenu obsługa nie potrafiła wyjaśnić mi różnicy między Persenem Forte i Persenem Neo.

Przed apteka brak jest miejsca parkingowego tylko dla

Przed apteka brak jest miejsca parkingowego tylko dla klientów apteki. Niby jest duży parking przed urzędem miasta, ale jest on zawsze zatłoczony w tych godzinach. Samochód udało mi się zaparkować dopiero 300 m dalej. Po wejściu do apteki zauważyłem kilka osób w kolejce. Czynne były 3 kasy obsługujące pacjentów. Obsługa ubrana starannie w białe fartuchy. Farmaceuta che tnie udzielił mi informacji odnośnie leków, które mogę zastąpić posiadanymi lekami w domowej apteczce. Ceny leków niskie. W gablotach powystawiane sa kosmetyki rożnych firm kosmetycznych, jednak na pudełkach nie widać cen produktów. W aptece czysto.

Apteka sprawiała wrażenie jakby nie była splątana od kilku

Apteka sprawiała wrażenie jakby nie była splątana od kilku dni. W aptece brak kupujących. Za ladą stało 5 farmaceutów. Sprawiali oni wrażenie bardzo znudzonych. Jedna z farmaceutek głowa opierała się na blacie lady. Sprawiała wrażenie bardzo zmęczonej, śpiącej. Fartuchy obsługi też nie były pierwszej czystości. Wyglądały jakby były zakurzone, nie wymieniane od kilku dni. Obsługa fachowa i szybka.

Obsługa miła i kompetentna

Obsługa miła i kompetentna. W aptece czysto. Pracownicy kompetentni i proponują leki zastępcze w zamian drogich leków. Jedyny mankament to zbyt wolna obsługa klientów. Pomimo zaledwie 4 osób w aptece i czynnych dwóch stanowisk obsługi w aptece spędziłem prawie 20 minut. Brak miejsc parkingowych przed apteką, co zniechęca do korzystania z jej usług.

W aptece było 6 osób

W aptece było 6 osób. Pomimo to obsługa była szynka i sprawna. Obsługa była bardzo miła i pomocna. Pomimo wypisania droższych leków na recepcie zostały zaproponowane mi zamienniki leków tańszych. Personel miły i uśmiechnięty. Odpis recepty uzyskałem po około minucie. Gorąco polecam zakupy w tej aptece.

Miejsce do którego zawsze wracam z uśmiechem na twarzy!

Miejsce do którego zawsze wracam z uśmiechem na twarzy! Super kompetentny oraz szybki personel, ubrany zawsze czysto i zawsze chętny do pomocy. Bogata oferta, leki robione również na zamówienie! Oraz bardzo niskie ceny lub możliwość zakupu leku zastępczego. Czas obsługi skrócony do minimum, jeśli akurat jest długa kolejka są uruchamiane następne kasy. Apteka przyjazna każdemu!

Bardzo miła atmosfera

Bardzo miła atmosfera, przywitanie i personel. Po wejściu uderza czystość i bardzo bogaty asortyment. Fachowa obsługa i duża wiedza personelu. Obsługująca Pani bardzo chętnie doradza i sprawnie obsługuje. Towar pakowany jest do jednorazowych torebek.

Odwiedzałeś ostatnio Aloes?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 10 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem