kuzniewski.pl

( 5.00 )

Opinie (10)

Rzetelna pomoc w doborze sprzetu

Handlowcy nawet totalnemu laikowi wszystko dokładnie wyjaśnią i pomoga wybrać dobry sprzet

Wszystko w porządku

Wszystko w porządku, wybrałem sprzęt na stronie, a gdy był gotowy to podjechałem do oddziału i odebrałem osobiście - dokładnie tak jak chciałem.

Bardzo fajne miejsce na sprawdzenie notebooka przed

Bardzo fajne miejsce na sprawdzenie notebooka przed zakupem. Tutaj znalazłem sporo notebooków do pracy, a nie jakieś plastikowe zabawki. Obsługa stanęła na wysokości zadania i zaproponowała mi ciekawe komputery, które mogły spełnić moje oczekiwania. Ze sklepu wyszedłem z HP 820. Zgrabny w modemem i świetną matrycą. Teraz często towarzyszy mi w podróżach, a w domu podłączam go do stacji dokującej i pracuję jak na stacjonarce.

Nie miałem problemów z dodzwonieniem się do sklepu

Nie miałem problemów z dodzwonieniem się do sklepu. Wybrałem sprzęt z oferty, ale chciałem zasięgnąć dokładniejszych informacji od sprzedawcy. Pan handlowiec było bardzo dobrze zorientowany i wszystkiego się dowiedziałem. Notebooka kupiłem i to o czym rozmawialiśmy sprawdziło się, więc handlowiec miał rację i dobrze znał ten model. Obsługa jest kompetentna i profesjonalna.

Kupiłem u nich Lenovo T440s i stację dokującą

Kupiłem u nich Lenovo T440s i stację dokującą. Laptop świetny, obsługa również wyśmienita. Sprzęt otrzymałem szybko, a serwis jeszcze zainstalował na nim kilka programów, o które prosiłem. Oferta sklepu robi wrażenie i jest w czym wybierać. Widać, że nie handlują miernie wykonanym sprzętem, tylko stawiają na profesjonalne laptopy.

www

www.kuzniewski.pl jest to strona firmy specjalizującej się w sprzedaży notebooków i rozwiązań informatycznych.Ceny nie należą do niskich ale biorąc pod uwagę jakość oraz szeroki zakres usług dodatkowych które są wliczone w cenę sprzętu takich jak : - konfiguracja i przygotowanie komputera do pracy zgodnie z życzeniem klienta,- porady i pomoc w wyborze optymalnie dopasowanego do Państwa potrzeb notebooka,- własne zdjęcia wysokiej jakości, szczegółowo pokazujące każdy element sprzętu,- ekspozycja laptopów w salonie, umożliwiające obejrzenie także trudno osiągalnych modeli high-endowych,- dokładne opisy techniczne obiektywnie pokazujące cechy produktów,- pełna komunikacja elektroniczna i telefoniczna na każdym etapie zakupu,- brak jakichkolwiek dodatkowych opłat za transport, płatność za pobraniem lub kartą.Można zdecydowanie uznać że na pierwszym miejscu jest stawiany klient dlaatego też duży plus dla tego sprzedawcy.

Odwiedzałeś ostatnio kuzniewski.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

kuchniapupila.pl

(4.50 )

Foto.it

(5.00 )

cal.pl

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem