Alior Bank

( 3.51 )

Opinie (1598)

Nieprofesjonalne podejście do klienta

Bardzo niemiła obsługa, pracownik nie wykazał się żadną znajomością branży bankowej, przez co nie zdecydowałem się otworzyć tam konta, mimo wcześniejszych chęci.

nie polecam

Kontaktowałam się z Alior Bankiem w celu zaczerpnięcia wiedzy na temat kredytu gotówkowego - poznałam ich ofertę po czym stwierdziłam że w innym banku mam korzystniejszą ofertę. Kolejnego dnia zostałam zasypana telefonami z tego Banku (kilkanaście połączeń) .

Bardzo profesjonalna pomoc

Kontaktowałem się dziś z infolinią, ponieważ miałem pewne problemy z zalogowaniem się do bankowości internetowej. Przyznam, że dawno nie spotkałem tak profesjonalnej i pomocnej obsługi. Szybkie zdiagnozowanie problemu, błyskawiczna pomoc, całość kontaktu zamknęła się w kilku minutach, bez zbędnego marnowania czasu.

Dobra obsługa super dodatki do konta

Dobra obsługa pracownika, który się stara sprostać nawet szczególnym wymaganiom klienta . Szuka odpowiedzi na zadane pytania np. o OWU podróży zagranicznych, które jest bezpłatnym dodatkiem do konta.

super!

Pełen profesjonalizm zawsze zostaję obsłużona w należyty profesjonalny sposób, Pani Karolina zawsze podpowie co zrobić by było korzystne. Polecam lokaty, kredyty indywidualne oraz kredyty biznesowe!

hasło

SPRAWA ZWIAZANA Z PRZYPOMNIENIEM HASŁA.SPRAWA ZAŁATWIONA POZYTYWNIE I SZYBKO.

Katastrofalny czas oczekiwania

Duże problemy stanowi skontaktowanie się z infolinią tego banku. Bardzo długi czas oczekiwania, czasami nawet ponad godzina. Myślę, że z racji, że jest to instytucja finansowa to powinni funkcjonować znacznie lepiej. Na plus jedynie kompetentność konsultanów. Bardzo pomocni i z dużą wiedzą.

Dobrze.

Dobrze. Nie do końca kompetentna i nastawiona na klienta.

Świetnie.

Świetnie. Na wysokim poziomie

Odwiedzałeś ostatnio Alior Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • bank

Podobne firmy w okolicy

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.17 )

Bank Ochrony Środowiska

(3.20 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem