Alior Bank

( 3.56 )

Opinie (1598)

Dobra obsługa super dodatki do konta

Dobra obsługa pracownika, który się stara sprostać nawet szczególnym wymaganiom klienta . Szuka odpowiedzi na zadane pytania np. o OWU podróży zagranicznych, które jest bezpłatnym dodatkiem do konta.

super!

Pełen profesjonalizm zawsze zostaję obsłużona w należyty profesjonalny sposób, Pani Karolina zawsze podpowie co zrobić by było korzystne. Polecam lokaty, kredyty indywidualne oraz kredyty biznesowe!

hasło

SPRAWA ZWIAZANA Z PRZYPOMNIENIEM HASŁA.SPRAWA ZAŁATWIONA POZYTYWNIE I SZYBKO.

Katastrofalny czas oczekiwania

Duże problemy stanowi skontaktowanie się z infolinią tego banku. Bardzo długi czas oczekiwania, czasami nawet ponad godzina. Myślę, że z racji, że jest to instytucja finansowa to powinni funkcjonować znacznie lepiej. Na plus jedynie kompetentność konsultanów. Bardzo pomocni i z dużą wiedzą.

Dobrze.

Dobrze. Nie do końca kompetentna i nastawiona na klienta.

Świetnie.

Świetnie. Na wysokim poziomie

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Obsługa bardzo kompetentna i stara się pomóc na każdym etapie

Odwiedzałeś ostatnio Alior Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • bank

Podobne firmy w okolicy

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.16 )

Bank Ochrony Środowiska

(4.56 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem