Apteka Nowa

( 4.00 )

Opinie (21)

Podczas jednej z wizyt w Aptece przy ulicy Granicznej w

Podczas jednej z wizyt w Aptece przy ulicy Granicznej w Swarzędzu Pani farmaceutka poinformowała mnie, że w każdy poniedziałek oraz piątek w godzinach od 14 do 16 są tzw. "happy hours", podczas których wszystkie produkty sprzedawane są w promocyjnych cenach. Podczas wizyty 9 kwietnia wybrałem się po zakup kilku kosmetyków. W aptece było jak zwykle bardzo czysto, jednak jedna rzecz przykuła moją uwagę. Mianowicie w rogu apteki stała półpaleta z jakimiś produktami. Była zawinięta streczem i nie rzucała się w oczy, jednak moim zdaniem miejsce to było nieodpowiednie. Sama obsługa klienta była zaś na bardzo wysokim poziomie. Pani farmaceutka była bardzo uprzejma, przywitała mnie, zapytała w czym może mi pomóc. Podczas płacenia (powinienem zapłacić 103 zł, ale miałem przy sobie dwa banknoty po 100 zł), poinformowała mnie, że będzie miała problem, żeby wydać mi resztę, dlatego sprawdzi, czy może udzielić mi dodatkowego rabatu. Aby nie robić problemu zaproponowałem, że zapłacę kartą, jednak Pani, która mnie obsługiwała powiedziała, że udzieli mi dodatkowego rabatu i całe zakupy będą mnie kosztować równe 100 zł. Bardzo mile wspominam tę wizytę w aptece.

Nie pierwszy raz robię zakupy w w w aptece i za każdym

Nie pierwszy raz robię zakupy w w/w aptece i za każdym razem jestem tak samo zadowolona. Panie bardzo miłe,kompetentne.Ceny konkurencyjne,duży asortyment produktów. W przypadku sprowadzenia leku z innej placówki również nie ma problemu(zazwyczaj na drugi dzień jest już gotowy do odebrania).

W aptece panował ład

W aptece panował ład, podłoga wręcz lśniła. Dwie panie obsługujące były miłe i gotowe służyć pomocą. Na uwagę zasługuje jedynie brak dostatecznej wiedzy farmaceutek. Poprosiłam o jakiś preparat z witaminą B7,na co obie panie otworzyły szeroko oczy i jedna zaczęła szukać pomocy w komputerze. Zasugerowałam, że to się chyba nazywa biotyna, na co odparły, że "biotyna to chyba B5". Wkrótce wyświetliła się na ekranie komputera nazwa "Biotebal" oraz skład i wtedy panie farmaceutki zaczęły się głośno dziwić, że B7 to jednak biotyna. Po zakupieniu preparatu zadałam jeszcze jedno pytanie dotyczące samoopalacza, na które uzyskałam satysfakcjonującą mnie odpowiedź. Ogólnie wizyta sprawiała wrażenie miłej. Uzyskałam to, co chciałam.

Apteka Nowa jest mi znana od niedawna

Apteka "Nowa" jest mi znana od niedawna. Trafiłam tam, gdyż była to najbliższa apteka, czynna w niedzielne popołudnie. Z zewnątrz apteka nie wyróżnia się niczym szczególnym, lecz moją uwagę przyciągnął dobrze przygotowany podjazd dla osób niepełnosprawnych - szeroki, łagodny wjazd z poręczą, który nie powinien sprawić większego problemu osobom poruszającym się na wózku bez opiekuna. Po wejściu do apteki - ciepłe oświetlenie, kącik dla dzieci, pomiędzy wejściem a miejscem obsługi - spora ilość kosmetyków raczej drogeryjnych, lecz nie kłóci się to z wizerunkiem apteki.Lady obsługowe ułożone z rozmysłem - wymuszają układ wspólnej kolejki do obu "okienek".Co do asortymentu, jak w każdej aptece - ogrom leków i suplementów diety. Jeśli chodzi o samą obsługę, widać profesjonalizm i chęć pomocy. Farmaceuci (w ciągu kilku dotychczasowych wizyt byłam obsługiwana przez dwie osoby) cechują się dużą wiedzą, którą chętnie, aczkolwiek nie nachalnie, dzielą się z pacjentami. Bardzo jasno i rzeczowo przedstawiają właściwości oraz działanie substancji, które wchodzą w skład leków i chętnie proponują zamienniki drogich, zagranicznych leków. Przed sprzedażą leku bez recepty wypytują o objawy, długość ich trwania, przyjmowanie innych leków. Są przy tym bardzo dyskretni.Zauważyłam (kupując produkty, jak i obserwując obsługę klientów będących w kolejce przede mną), że farmaceuci sprzedają suplementy diety różnych firm, nie proponują klientowi produktów jednej, konkretnej firmy. Podczas mojej drugiej wizyty w aptece zwróciłam uwagę na fakt, iż farmaceuta odradził klientowi zakup suplementu, o którym ten "usłyszał w reklamie", ze względu na nieskuteczność produktu w przypadku dolegliwości klienta. Rzeczowość i kompetencje obsługi na najwyższym poziomie, farmaceuci, z którymi miałam do czynienia, byli bardzo cierpliwi i z uśmiechem odpowiadali na moje liczne pytania. Po pierwszej wizycie w aptece czułam się dobrze poinformowana i miałam poczucie, że kupiłam właściwe leki, co do stosowania których nie mam wątpliwości. To wszystko sprawiło, że chętnie wróciłam tam ponownie po niedługim czasie, gdy sytuacja wymagała szybkiej i fachowej porady oraz odpowiedniego leku na przykrą dolegliwość.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Jasna

Jasna, przestronna i czysta apteka szpitalna. Personel apteki bardzo kulturalny, profesjonalny, życzliwy, pomocny i fachowy. Niezwykle dobrze zorientowany na temat leków i ich skuteczności. Niezwykle dobry doradca klienta.

Apteka zlokalizowana jest na skrzyżowaniu ulic co daje

Apteka zlokalizowana jest na skrzyżowaniu ulic co daje dobrą lokalizację ponadto parter i zabytkowa kamienica dodają uroku. W pobliżu sąsiednich są parkingi więc można zawsze gdzieś postawić samochód. Wewnątrz apteki standardowo wyposażenie gustowne ale też i skromne raczej praktyczne. Obsługa zachowała się standardowo i profesjonalnie dlatego nie mam tu zastrzeżeń. Osobiście mam dobrą opinie o tej aptece. Data obserwacji 12/11/2012r

Apteka znajduje się w centrum dużego osiedla w Szczytnie

Apteka znajduje się w centrum dużego osiedla w Szczytnie. Apteka ta istnieje od dawna. Na zewnątrz oraz wewnątrz panuje ład i porządek. Asortyment leków jest szeroki oraz zróżnicowany a ceny są przystępne. Godziny otwarcia są odpowiednie a apteka pełni również dyżury. Personel apteki jest miły i życzliwy.

W aptece panuje ład i porządek

W aptece panuje ład i porządek. Podłoga w aptece była czysta, na ladzie również nie było żadnych niepotrzebnych rzeczy.Kosmetyki są w miejscach, do których klient ma łatwy dostęp, równo ułożone na półkach. Ze względu na kolejkę czas oczekiwania wyniósł około 5 minut. Obsługa była miła, uprzejma i zaangażowana. Konsultantka zaproponowała tańsze odpowiedniki danego produktu oraz fachowo wymieniła jego wady i zalety.

Udałam się do apteki kupić jeden lek konkretny dla starszej

Udałam się do apteki kupić jeden lek konkretny dla starszej osoby, był on bez recepty ale miałam zapisaną konkretną nazwę, bo wiadomo, że w tej chwili zamienników jest wiele. W pomieszczeniu apteki było chłodno i przestronnie, w momencie mojego wejścia nie było innych klientów w pomieszczeniu. Dwa okienka, przy których również nie było żadnej farmaceutki, dopiero po chwili podeszła do okienka starsza pani w okularach i białym, schludnym fartuchu. Poprosiłam o konkretny lek, o którym sobie przypomniałam po wejściu do środka, pani podała mi jego cenę, która była wysoka, więc zaproponowała mi połowę opakowania. Gdy zapytałam o jeden listek leku zapadła cisza, więc nie trudno się było domyślić, że to rozwiązanie się pani mgr nie spodobało, zgodziłam się więc na połowę leku. Gdy poprosiłam o lek dla babci powiedziano mi, że jest ale dzisiaj przyszedł towar i jest jeszcze nierozpakowany. Zamiast tego zaczęto mi wciskać inny lek, o podobnym działaniu podobno, ale o innej nazwie, mimo mojego "dziękuje" nadal farmaceutka używała zwrotów" niech babcia spróbuje teraz tego". Podziękowałam za "pomoc" i wyszłam. Nie sądzę, aby starsze osoby były odpowiednimi pacjentami do "próbowania " działania różnych leków na sobie...

Kilka dni temu

Kilka dni temu, zaczęło łapać mnie przeziębienie. Wracając z miasta do domu, postanowiłem odwiedzić pierwszą,najbliższą aptekę. Placówka była dosyć dobrze oznakowana.było w niej kilku klientów, lecz postanowiłem poczekać. Poprosiłem Panią Magister o coś na przeziębienie. byłem pewien że coś tam sobie znajdzie, nabije na czytnik i od razu poda na ladę,lecz zostałem pozytywnie zaskoczony, Farmaceuta podał mi kilka różnych leków, do wyboru do koloru, dokładnie każdy z nich opisał, (składniki,działanie, przeciwwskazania) pomógł również dopasować lek do moich objawów. byłem bardzo zadowolony z wizyty, cena dosyć duża, ale zdrowie musi kosztować.

Apteka NOWA znajduje się przy ul

Apteka NOWA znajduje się przy ul. Rydzowej ale dojazd najlepszy jest od ul. Strzałkowskiego. Przed wejściem jest dość duży parking samochodowy. Placówka czynna do godz 22, co jest dużym plusem. W środku czysto jak przystało na aptekę. Leki i kosmetyki wyeksponowane za szybą. Informacje na temat aktualnych promocji dobrze widoczne dla Klienta. Poszłam po leki przeciwbólowe na kręgosłup. Nie wiedziałam co powinnam kupić. Opisałam ból i otrzymałam fachową poradę, leki doustne, żel do smarowania. Zostałam również poproszona o pójście do neurologa w celu zbadania dokładnie przyczyn mojego bólu. Minęły 24h. Leki pomogły :) Z całą pewnością skorzystam w przyszłości z porad pracowników tej Apteki.

Podczas mojej ostatniej wizycie w tej aptece

Podczas mojej ostatniej wizycie w tej aptece, chciałem zakupić coś na ból głowy. Pani bardzo miła i uprzejma, doradziła mi odpowiedni lek. Niestety nie dostałem, żadnego wyboru i musiałem się zgodzić na to co mi zaoferowano. Jeszcze jedna mała uwaga odnośnie identyfikatora, nie posiadała go ta pani. Pomieszczenie Było czyste i zadbane, na półkach nie zaobserwowałem braków na półkach

W aptece

W aptece, zaraz przy wyjściu znajduje się urządzenie, na którym możemy zmierzyć swoją wagę, wzrost, a także ciśnienie. Obok tego urządzenia znajduje się duży pojemnik na przeterminowane lekarstwa. W pomieszczeniu panuje czystość i porządek. Panie farmaceutki ubrane w białe fartuchy obsługują klientów zza lady, na której znajdują się promowane lekarstwa, czy promocyjne opakowania tabletek na odporność. Do wykupienia miałem dwa rodzaje antypiotyków. Zaciekawiło mnie to po co mi, aż taka duża dawka antybiotyków. Zapytałem więc Pani magister czy oba opakowania są konieczne i czy te antybiotyki różnią się znacząco składem. Pani sprawdziła i powiedziała, że oba posiadają tę samą substancje lecz w jednym jest jej więcej, a w drugim mniej. Więc znów moje pytanie, czy konieczna jest, aż taka duża dawka. Również była zaskoczona i zastanawiała się nad tym. Postanowiła więc zadzwonić do lekarza i się skonsultować. Pan lekarz jedynie potwierdził, że mają być oba antybiotyki i tyle. Z lekarzem ani Pani magister ani ja nie bedziemy sie sprzeczać więc zakupiłem oba.

Lokalizacja

Lokalizacja: Matki Bożej Fatimskiej 1, 33-100 Tarnów, woj. Małopolska Nowa Apteka zlokalizowana jest na skrzyżowaniu ulic co daje dobrą lokalizację ponadto parter i zabytkowa kamienica dodają uroku. W pobliżu sąsiednich są parkingi więc można zawsze gdzieś postawić samochód. Wewnątrz apteki standardowo wyposażenie gustowne ale też i skromne raczej praktyczne. Obsługa zachowała się standardowo i profesjonalnie dlatego nie mam tu zastrzeżeń. Osobiście mam dobrą opinie o tej aptece.Data obserwacji 04/12/2010r

Polecam wszystkim klientom tą aptekę

Polecam wszystkim klientom tą aptekę. Jest to apteka nowa w naszym mieście. Obsługa w aptece jest bardzo kompetentna. Panie farmaceutki potrafią doradzić i wybrać lek. Ceny w aptece są najniższe w całym Chrzanowie. Miejsce jest bardzo czyste , przestronne. Jeszcze niegdy nie spotkałam się ze staniem w dużych kolejkach. Apteka ta posiada bardzo szeroki asortyment leków oraz kosmetyków.

Z tej apteki korzystam wielokrotnie i zawsze jestem

Z tej apteki korzystam wielokrotnie i zawsze jestem obsłużona bardzo kompetentnie.Apteka bardzo schludna i czysta .Panie farmaceutki zawsze służą pomocą i wiedzą.Rzetelnie odpowiadają na pytania o dany lek.Jeśli leku nie ma na stanie sprowadzają w krótkim czasie.Podoba mi się że stałym klientom mogą sprzedać lek na chorobę przewlekłą np astmę bez recepty [klient dostarczy receptę póżniej kwestia zaufania ].Panie są zadbane mają czyste paznokcie nie mają wyzywającego makijażu.Apteka jest dobrze zaopatrzona ,ceny leków są na dobrym poziomie.W aptece można znaleźć wszystkie reklamowane nowości.jedynym mankamentem jest dosyć powolny czas obsługi,ale za to bardzo dokładny.

Biorąc pod uwagę

Biorąc pod uwagę, że poszłam do Apteki w sobotę w godzinach dobiegających końca pracy to w aptece nie było kolejki. Pomieszczenie podłużne, jeden farmaceuta przy okienku. Wzdłuż apteki regał poukładanych lekarstw nie było widać znaczących braków,kurzu ani zacieków na szybach. Na pomieszczeniu dla klientów duże kartonowe reklamy i miejsce do odpoczynku. Jednocześnie wzdłuż całej apteki są szyby zewnętrzne, które były czyste ale w rogu na widoczna pajęczyna. Pan farmaceuta posiadał indentyfikator imienny przypięty do białego fartucha. Udzielał informacji na zadawane pytania i dopytywał jakie dokładnie jest schorzenia aby móc odpowiednio dobrać lek oczywiście bez recepty. Obsługa szybka około 3 minut. Ceny porównywalnie wyższe, niż do tej pory kupowałam (urok małych miejscowości). Wszystkie lekarstwa otrzymałam w torebeczce ekologicznej, firmowej wraz z paragonem.

Bardzo dobra i fachowa obsługa

Bardzo dobra i fachowa obsługa, wykwalifikowani pracownicy, którzy zawsze umieją doradzić leki na każde najdrobniejsze schorzenie. Leki w bardzo przystępnych cenach, kilku złotowa różnica w porównaniu z innymi aptekami. Bardzo duży asortyment, klient nigdy nie wychodzi niezadowolony, bo w tej aptece znajdziesz zawsze to czego potrzebujesz. Karty dla klientów z możliwością zbierania punktów, jedna złotówka to jeden punkt, możliwość wymiany punktów na ciekawe nagrody. W aptece są cztery stanowiska obsługi, które są cały czas czynne, więc nie ma większych problemów z kolejkami. Pracownicy są zawsze schludni i uśmiechnięci, obsługa idzie szybko, pracownicy są dobrze zorientowanie gdzie mogą znaleźć dany lek, więc nie traci czasu na szukanie, dzięki temu obsługa idzie bardzo szybko. W aptece jest urządzenie na którym można się zważyć i zmierzyć, a także zbadać sobie ciśnienie. w aptece znajduje się również pojemnik na leki przeterminowane, wiec nie musimy się martwić co z takowymi zrobić. Jeszcze nie spotkałam się z złom opinią na temat tej apteki, klienci przyjeżdżają do niej z dalsza, bo wiedzą, że tam zawsze będą fachowo obsłużeni.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka Nowa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem