Clarissa

( 0.67 )

Opinie (38)

To bardzo elegancki sklep odzieży damskiej

To bardzo elegancki sklep odzieży damskiej, gdzie honoruje się, nie tylko najnowsze trendy mody, ale także klasyczne, trwałe nie zmieniające się w ogólnym wyglądzie. Duży wybór fasonów w różnej kolorystyce (bluzki, sukienki, spódnice, etc) Panie z obsługi były bardzo życzliwe, chętnie doradzały, donosiły mi fasony do przymierzalni. Nie tylko dla mnie były miłe, także dla innej, przymierzającej garderobę klientki. Sklep nie jest duży, ale swobody wystarczy, wszystko jest na wieszakach, uporządkowane rodzajem odzieży, można wygodnie przepatrzeć, a rozmiary są widoczne już na wieszakach.

Odwiedzałeś ostatnio Clarissa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.05 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem