Clarissa

( 0.67 )

Opinie (38)

To bardzo elegancki sklep odzieży damskiej

To bardzo elegancki sklep odzieży damskiej, gdzie honoruje się, nie tylko najnowsze trendy mody, ale także klasyczne, trwałe nie zmieniające się w ogólnym wyglądzie. Duży wybór fasonów w różnej kolorystyce (bluzki, sukienki, spódnice, etc) Panie z obsługi były bardzo życzliwe, chętnie doradzały, donosiły mi fasony do przymierzalni. Nie tylko dla mnie były miłe, także dla innej, przymierzającej garderobę klientki. Sklep nie jest duży, ale swobody wystarczy, wszystko jest na wieszakach, uporządkowane rodzajem odzieży, można wygodnie przepatrzeć, a rozmiary są widoczne już na wieszakach.

Odwiedzałeś ostatnio Clarissa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem