1 Wojskowy Szpital Kliniczny w Lublinie

( 3.75 )

Opinie (2)

Do szpitala chodzę na rehabilitację

Do szpitala chodzę na rehabilitację. Oczywiście nieludzko drogi parking, trzeba samochód stawiać na osiedlach obok. Szatnia otwierana po godzinie 7, nie ma możliwości pozostawienia odzieży wierzchniej. W szpitalu czysto i tym razem na parterze nie śmierdziało na korytarzu, jednak przechodząc obok toalety, mogło się zrobić niedobrze taki smród. Na oddziale rehabilitacji czysto, obsługa bardzo miła, zabiegi solidnie wykonane.

Do szpitala zapisałam się na zabiegi rehabilitacyjne

Do szpitala zapisałam się na zabiegi rehabilitacyjne. Jest to jedna z nielicznych placówek, w których czas oczekiwania na zabiegi nie przekraczał miesiąca, a limity nie zostały wykorzystane. Pierwszym minusem szpitala, jest bardzo drogi parking - 5 zł/h. Trzeba kombinować po osiedlach dookoła, żeby postawić samochód za free. Wchodząc do szpitala, nie mam szansy na pozostawienie ubrania w szatni, jest jeszcze nieczynna, a ja zaraz mam zabieg. Idąc przez korytarz na parterze, czułam okropny zapach toalety, brudnej....Na szczęście na górze nie było tego zapachu. Ogólnie szpital jest w kiepskiej kondycji, wszystko wygląda jakby się miało zamiar zaraz rozpaść. Na oddziale rehabilitacji pracują praktycznie same młode osoby. Muszę powiedzieć, że głównie z tego powodu się zdecydowałam na tą placówkę. Nie chciałam, żeby mnie terroryzowała jakaś stara Helga. Nie posiadałam przy sobie ubezpieczenia, jednak nie było problemu z dostarczeniem go dnia następnego. Zabiegi były wykonywane w salach wieloosobowych, jednak nie przeszkadzało mi to. Obsługa była bardzo serdeczna i pomocna. Personel interesował się samopoczuciem pacjentów. Sale były czyste, zabiegi dobrze wykonane.

Odwiedzałeś ostatnio 1 Wojskowy Szpital Kliniczny w Lublinie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Szpital Miejski Olsztyn

(0.50 )

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej

(2.50 )

Szpital akademicki w Gdańsku

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem