Bank Pocztowy

( 3.26 )

Opinie (155)

Rewelacyjnie.

Moja wizyta była czysto informacyjna - dowiedziałam się, czego chciałam, obsługa była bardzo miła i życzliwa. Nie jest to bank moich typowych kontaktów, więc nie wiem w szczegółach, na szerszym "polu", nic o standardach typowych, ale wspominam sympatycznie. To był jedyny kontakt z tym bankiem, w moim życia, jak dotąd.

Dobrze.

Jakość obsługi na słabym poziomie.

Fatalnie.

długi czas oczekiwania podejście do klienta z lat 90

Tak sobie.

Kiepska obsługa, ale oferty atrakcyjne.

Świetnie.

Pracownik był bardzo zaangażowany w obsługę.

Odwiedzałeś ostatnio Bank Pocztowy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • bank

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.82 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.82 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem