Citi Handlowy

( 3.48 )

Opinie (666)

Czegoś brakuje

Obsługa infolinii niby kompetentna, ale jakoś niezbyt słowna. Mieli zadzwonić, a nie dzwonią...

Wiele kwestii do poprawy

Bardzo długi czas oczekiwania na infolinii. Po kilku minutach czekania następuje rozłączenie połączenia i trzeba dzwonić jeszcze raz. Konsultanci z zapartym tchem recytują oferty dla klientów, przed rozwiązaniem sprawy, z którą dzwonię. Aktualizacja danych jest możliwa tylko w oddziale, które są tylko w kilku miastach w Polsce. Muszą jeszcze dużo nauczyć się od konkurencji

Bardzo miła obsługa.

Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Konsultantka o wysokiej kulturze osobistej i radosnym usposobieniu. Wszystkie zagmatwane informacje bankowe przekazane w jasny i zrozumiały sposób.

Fatalnie.

Fatalnie. Ciągłe problemy z obsługą internetową. Likwidacja oddziałów.

Źle.

Źle. telemarketing dzwonil codzinnie po kilka razy dziennie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Nie mam zastrzeżeń co do samej obsługi.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Dbają o klienta nawet gdy odejdzie z firmy, dzwonią i proponują coraz to lepsze warunki. Obsługa 100% zdalna przez co wygodna dla klienta.

Świetnie.

Świetnie. Miła obsługa dobre oferty

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Bank solidny. Produkty ciekawe i tanie.

Dobrze.

Dobrze. Doradcy klienta bardz często kontaktują się telefonicznie z klientami, czasami jest to zbyt natarczywe. Doradcy sa dobrze przygotowani do rozmów i znaja ofertę, którą mogą zaproponować.

Odwiedzałeś ostatnio Citi Handlowy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.56 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BGŻ BNP Paribas

(3.16 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem