Citi Handlowy

( 3.48 )

Opinie (668)

Czegoś brakuje

Obsługa infolinii niby kompetentna, ale jakoś niezbyt słowna. Mieli zadzwonić, a nie dzwonią...

Wiele kwestii do poprawy

Bardzo długi czas oczekiwania na infolinii. Po kilku minutach czekania następuje rozłączenie połączenia i trzeba dzwonić jeszcze raz. Konsultanci z zapartym tchem recytują oferty dla klientów, przed rozwiązaniem sprawy, z którą dzwonię. Aktualizacja danych jest możliwa tylko w oddziale, które są tylko w kilku miastach w Polsce. Muszą jeszcze dużo nauczyć się od konkurencji

Bardzo miła obsługa.

Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Konsultantka o wysokiej kulturze osobistej i radosnym usposobieniu. Wszystkie zagmatwane informacje bankowe przekazane w jasny i zrozumiały sposób.

Fatalnie.

Fatalnie. Ciągłe problemy z obsługą internetową. Likwidacja oddziałów.

Źle.

Źle. telemarketing dzwonil codzinnie po kilka razy dziennie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Nie mam zastrzeżeń co do samej obsługi.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Dbają o klienta nawet gdy odejdzie z firmy, dzwonią i proponują coraz to lepsze warunki. Obsługa 100% zdalna przez co wygodna dla klienta.

Świetnie.

Świetnie. Miła obsługa dobre oferty

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Bank solidny. Produkty ciekawe i tanie.

Dobrze.

Dobrze. Doradcy klienta bardz często kontaktują się telefonicznie z klientami, czasami jest to zbyt natarczywe. Doradcy sa dobrze przygotowani do rozmów i znaja ofertę, którą mogą zaproponować.

Odwiedzałeś ostatnio Citi Handlowy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.56 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.16 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem