Jubilatka

( 1.63 )

Opinie (53)

Beznadziejny sklep

Jubilatka Mielec ul Sękowskiego! Inne ceny na półkach inne przy kasie , draństwo ponadto słabo zaopatrzony , czytnik cen od miesięcy nieczynny trzeba was bojkotować !!!!! Może lepiej zakończcie tu działalność. Przydała by się książka skarg!

Porażka

Pracownice chodzą zestresowane, wszystko im z rąk wypada. Kierowniczka krzyczy na nie,słychać z zaplecza na sklep. Kiedyś to był fajny sklep,teraz pani D coś się dzieje.

Nie jest żle , mogłoby być lepiej

Często robię tam zakupy.Miła obsługa ,choć czasem zdaję mi się jakby mi ktoś łaskę zrobił na kasie,że przeliczy moje zakupy.Dodatkowo stoisko mięsne.Nie dość że człowiek czeka aż jedna z czterech ekspedientek go obsłuży ponieważ żadna nie dostrzegła że ktoś zbliżył się do lady tylko plotki a człowiek musi czekać. To na dodatek jak prosiłam o ser to dostałem resztkę z drobinkami szynki i jakimś papierem .WSTYD.Żeby ludziom takie rzeczy wciskać .

ogulem ten sklep totalne dno opsluga do kitu

ogulem ten sklep totalne dno opsluga do kitu ,,bardzo nie mili pracownicy ,, expedientki przy wedlinach oszukujom sprzedajom stare jedzenie zatrute ,, glosuje za zmianom sklepu lub pracownikuw

Obsługa jest w porządku poza jedną sprawą

Obsługa jest w porządku poza jedną sprawą: sprzedają alkohol pijanym kupującym łamiąc prawo. Niepotrzebnie wieszają tabliczki z napisami o zakazie sprzedaży alkoholu nietrzeźwym, bo kompletnie go nie stosują. Kilkukrotnie dzwoniliśmy do kierowniczki sklepu po zauważeniu takiej sytuacji, to jeszcze dostaliśmy ochrzan, że skoro nie zareagowaliśmy, to nasza wina.

Personel zawsze miły

Personel zawsze miły, uśmiechniety. gdy tylko jest kolejka przy kasie zaraz otwieraja nową kasę.

Odwiedzałeś ostatnio Jubilatka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Piotr i Paweł

(3.41 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem