FAREX

( 0.67 )

Opinie (11)

Fatalnie

Obsluga nieuprzejma wręcz niekulturalna. To mój ostatni zakup u tego sprzedawcy. Przedmiot zawsze jest albo niezgodny z zamówionym, albo uszkodzony. Z reklamacją zawsze problem. Nie poczuwają sie do winy. Arogancja i brak kultury. Totalna nieznajomość zasad handlu, reklamacji, gwarancji. Omijać szerokim łukiem !!!

Zapraszają do współpracy?

Ja się pytam jakiej? Od dwóch nie mogę się w żaden sposób dodzwonić albo zajęte albo nikt nie odbiera na 3 nr (2 allegro) i jeden jakiś stacjonarny. To jest jakaś kpina

Fatalny sklep

Sprzedający fatalny, sprzedaje niskiej jakości przedmioty śmierdzące oponą. W opisie produktu podaje nieprawidłowe dane, kupiony element nie pasował do modelu auta. Nie polecam definitywnie.

zmiencie tego bubka robota na sprzedaży detalicznej

zmiencie tego bubka robota na sprzedaży detalicznej. Odpowiada i pyta niegrzecznie . Nie raczy nawet spojrzeć w twarz jak się go o coś pyta a akurat numer części / w moim przypadku włącznika świateł jest bardzo ważny/. Pajac jest nieuprzejmy i powinien zamiatać magazyn .

Kupiłem zestaw naprawczy mechanizmu opuszczania szyby do

Kupiłem zestaw naprawczy mechanizmu opuszczania szyby do Renault Laguna. Obsługa fatalna, sprzedający był opryskliwy. Pytałem go czy zestaw pasuje do wersji po liftingu - stwierdził, że tak. Niestety ślizgi i linki nie pasowały do stelażu. Przy próbie montażu ślizg pękł. Nawet nie chce mi się jechać z reklamacją.

Zamawiałem w tej firmie chłodnicę do samochodu

Zamawiałem w tej firmie chłodnicę do samochodu. W dniu 25 listopada otrzymałem potwierdzenie z tej firmy o przyjęciu zamówienia i dokonaniu jej wysyłki w godzinach popołudniowych. Dnia 26 listopada tj. dnia następnego kurier z firmy GLS dzwonił już około godziny 9.00, iż wyjeżdża z przesyłką z Opola i przed godziną 10.00 otrzymałem ją osobiście. Świetny kontakt z tą firmą i ekspresowa dostawa towaru. Zamawiany towar również pierwszej jakości. Polecam firmę innym zmotoryzowanym - godna polecenia.

Kupowałam części do samochodu w tym sklepie internetowym

Kupowałam części do samochodu w tym sklepie internetowym. Muszę przyznać, że miło się zaskoczyłam. Nie tylko towar zgodny z opisem na stronie. Ale obsługa posrzedażowa, poprostu rewelacja. O wszystkim co się działo byłam na bieżąco informowana e-mailowo. Co więcej, w e-mailach wszystko było opisane krok po kroku, np. co powinnam zrobić, jak odbiorę przesyłkę od kuriera.

Odwiedzałeś ostatnio FAREX?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

opony.com

(4.50 )

Am Serwis

(5.00 )

moto.gratka.pl

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem