517

( 5.00 )

Opinie (1)

Wiedza personelu na temat oferowanych produktów jest bardzo

Wiedza personelu na temat oferowanych produktów jest bardzo duża,personel jest zainteresowany klientem i jego potrzebami.Personel wykazuje dużą cierpliwość w stosunku do niezdecydowanego klienta.Personel jest miły i życzliwy dla klienta.Kompetencje na wysokim poziomie.Zachowanie odpowiednie do zajmowanego stanowiska pracy.Wygląd personelu - ubiór i makijaż nie budzi zastrzeżeń.Oferta sklepu jest zachęcająca do zrobienia zakupów.Ceny na oferowanych produktach są widoczne dla klienta.Asortyment sklepu jest wyeksponowany w przejrzysty sposób.Czas i organizacja obsługi klienta jest adekwatny do wymagań klienta.Miejsce obsługi klienta nie budzi żadnych zastrzeżeń,panuje ład i porządek.

Odwiedzałeś ostatnio 517?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(3.83 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem