Pizzeria MEXICANA

( 5.00 )

Opinie (3)

Pizza rewelka

Pizza wyśmienita . Chrupiące ciasto przepyszny ser dużo składników . Miła obsługa . W lokalu czysto . Polecam

Rewelacja

Obsługa super, nie ważne czy jesteś stary czy młody. A pizza po prostu BOSKA!!!

lokal znajduje się przy wjeździe do Wągrowca

lokal znajduje się przy wjeździe do Wągrowca, obok ronda Kcyńskiego.Lokal jest klimatyzowany . Posiada ogródek piwny, w którego zaciszu można zjeść pizzę w ciepłe dni. Pizze wypiekane są w piecu wysokiej jakości co daje jej niepowtarzalny smak. Jako jednyni w mieście wypiekają pizzę familijną o średnicy prawie 0,5m. Uraczyć się także można dużym wyborem zestawów obiadowych.Dowóz na terenie Wagrowca gratis.Godziny Otwarcia poniedziałek - czwartek: 11:00 - 22:00piątek - sobota: 11:00 - 23:00niedziela: 12:00 - 22:00

Odwiedzałeś ostatnio Pizzeria MEXICANA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(4.11 )

Gusto Dominium

(3.25 )

Pizza Hut

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem