Piekarnictwo Cukiernictwo T. Charciarek

( 3.00 )

Opinie (2)

Sklep mieści się w pomieszczeniu na parterze kamienicy przy

Sklep mieści się w pomieszczeniu na parterze kamienicy przy dość ruchliwej ulicy w centrum miasta. Nie jest to miejsce ucześzczane przez pieszych natomiast bardzo często zatrzymują sie przy nim samochody dla których jest dogodny kilkumiejscowy parking. Asortyment jest dość bogaty i oprócz pieczywa i wyrobów cukierniczych mozna kupić tu także nabiał czy przetwory mięsne oraz kawe lub herbatę. Oprócz tego można się tu zaopatrzyć w codzienną prasę. Jest także możliwość możliwość zakupu drożdżówek z dnia poprzedniego w atrakcyjnej cenie. Pani obsługująca radzie sobie bardzo sprawnie, zna świetnie swój asortyment i jest przy tym miła.

Odwiedzałeś ostatnio Piekarnictwo Cukiernictwo T. Charciarek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(1.00 )

Pellowski

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem