Apteka miejska

( 3.50 )

Opinie (9)

Obsługa nienaganna wręcz rewelacyjna

Obsługa nienaganna wręcz rewelacyjna, dwie miłe, uśmiechnięte, sympatyczne farmaceutki, usposobione przyjaźnie powitały zanim zdążyłam na dobre wejść, popołudniem w dniu 25 VII. Potrzebowałam dwa leki, kupiłam jeden, drugi został wpisany do zamówienia i zaproszono mnie na następny dzień. Czysto, estetycznie, higienicznie, prezentacje specyfików rozmieszczone ładnie, efektownie z pomysłem. Wszystko super, wzór dla wielu innych, zwłaszcza dla Przyjaznej apteki, którą chwilę wcześniej też odwiedziłam i takiej opinii nie wystawiłam.

Telewizyjna reklama środka na odciski od Scholl

Telewizyjna reklama środka na odciski od Scholl-a poleca szukanie tego specyfiku w „dobrych” aptekach. Już myślałam, że w miasteczku nie ma takiej bo w żadnej nie był on dostępny. Apteka Miejska okazała się zasłużyć na takie miano bo tu kupiłam ten środek, drogi jak „diabli” – 49,79 zł/1 ml ale jeśli przyniesie ulgę to nawet cena nie przeraża i z ochotą ją zapłacę. Bardzo miła i uprzejma pracownica, starsza, elegancka pani w białym fartuszku mnie obsłużyła, niemal od razu, z uśmiechem na twarzy, miłym głosem. Apteka ma dwupoziomowy lokal, składający jakby z dwóch pomieszczeń. Jest tu bardzo czysto i estetycznie, pełna higiena zachowana. Widoczne są estetycznie prezentowane specyfiki handlowe (leki, kosmetyki, środki higieny) w gablotach za szkłem i na półkach za plecami pracownic. Komfort, profesjonalizm i sprawność obsługi były zachowane, zresztą po tej krótkiej wizycie, nie mogło być inaczej. dało się to zauważyć, także w podejściu pracowników do innych klientów.

Po wizycie u dermatologa udałam się do apteki

Po wizycie u dermatologa udałam się do apteki, aby wykupić maść. W środku panował porządek. półki uginały się od leków i kosmetyków.Było kilku klientów w środku, ale obsługiwały 3 panie, więc moja kolej szybko nadeszła. Przywitała mnie uśmiechnięta pani. Dałam jej receptę. Maść była do zrobienia, więc pani poinformowała mnie, że będzie do odbioru następnego dnia, zapytała jaka godzina mi odpowiada. Zapłaciłam za maść 25 zł, więc nie majątek i odeszłam zadowolona.

Personel kompetentny

Personel kompetentny, chętny do udzielenia pomocy, życzliwy. W przypadku braku zdecydowania doradza odpowiedni lek. Uśmiechnięte farmaceutki prawidłowo obsługują klienta- witają, mówią o cenie, ilości wydawanej reszty oraz żegnają klienta. Wszystkie panie noszą białe, czyste fartuchy. W aptece prowadzony jest program lojalnościowy, dzięki któremu można otrzymywać prezenty i rabaty. Oferta jest bogata. Suplementy oraz kosmetyki lecznicze/pielęgnacyjne rozłożone są estetycznie na regałach przed ladą, co daje poczucie "mini-marketu"- jest to duża zaleta apteki. Przy kasach (2) brak kolejki, szybka obsługa, możliwość zapłaty kartą. Kasy posiadają dookoła jakieś drobiazgi jednak umożliwiają one swobodny zakup i obsługę klienta. Apteka godna polecenia bo i ceny niewygórowane. Polecam.

Wczoraj

Wczoraj, mając na celu zakup maści na ból dziąseł - Sachol, wybrałam się do apteki Miejskiej. Dałam, można by takp owiedzieć, jej jeszcze jedną szansę ponieważ znajduje się blisko mojej pracy, więc po jej zakończeniu udałam się w/w celu. Dlaczego jeszcze jedną szansę? Ponieważ ok. 3 m-cy temu apteka ta mając dyżur w niedzielę ( był to okres mocno "grypowy") ok. południa nie posiadała już żadnych leków przeciwgorączkowych dla niemowląt... jak już wspomniałam wybrałam się do niej ponownie. Wchodzę - lokal wyremontowany, bardzo czysto schludnie, dużo szklanych witryn opferujących różne specyfiki medyczne (rzuciła mi się w oczy cała gablota mająca rkilkanaście rodzajów laktatorów dla kobiet karmiących). Akurat nie było nikogo więc podeszłam do okienka, zaraz podeszła bardzo miła młodziutka pani i zapytała w czym moze pomóc. Odpowiedziałam, w jakim celu tu przyszła, na to kobieta po chwili poszukiwań odpowiedziała: nie ma...... ale mamy.... Niestety wytłumaczyłam jej, że specyfik nie jest dla mnie i nie interesuje mnie jego zamiennik. tak więc podziękowałam i znów nieusatysfakcjonowana z zakupów w tym miejscu udałam się do wyjścia. Przed nim zostałam jeszcze "zaatakowana" przez inną Panią aptekarkę wręczającą mi jakąś próbkę i zachęcającą słowem do powrotu tutaj. jednak bez konieczności nie wrócę. Mimo iz aptek znajduje się w rynku w bardzo dobrym i dogodnym miejscu ma mało klientów. Podejrzewam, że to własnie prze to, że ciągle czegoś nie mają...

Zawsze obiecuję sobie

Zawsze obiecuję sobie, że więcej tam nie pójdę... Kolejny raz kilometrowe kolejki, a Panie farmaceutki mają czas na picie kawy, plotki czy żarty. Mnie bolała tylko głowa, Starszą Panią, która stała przy moim okienku bolały nogi. Spędziła tam ponad 15 minut czekając aż młoda Pani magister, bez pośpiechu wyszuka po kolei wszystkie leki, potem nabije je na kasę, łaskawie przeliczy i zacznie pakować. Łącznie w aptece czekało średnio około 15 osób, w ciągu 20 minut, które tam spędziłam, z zakupami wyszło 6.

W Aptece miejskiej w Klifie kupiłam 3 kosmetyki firmy

W Aptece miejskiej w Klifie kupiłam 3 kosmetyki firmy BIODERMA. Sprzedawca poinformował mnie o promocji polegającej na tym, że klient przy zakupie kosmetyków otrzymuje kartę, na której stemplem potwierdza się kolejne zakupy. Przy zakupie piątego z kolei kosmetyku tej marki klient miał prawo wybrać szósty - dowolny - gratis. Poza tym karta z wypełnionymi danymi osobowymi klienta miała zostać przekazana BIODERMIE, a klient miał otrzymać od firmy w ciągu 60 dni prezent wysłany pocztą. Jako że jestem wiernym użytkownikiem BIODERMY, uznałam możliwość otrzymania szóstego kosmetyku free of charge za interesującą propozycję. Dobrałam 2 kolejne kosmetyki oraz trzeci gratis, po czym przekazałam obsłudze apteki promocyjną kartę-kupon. Mimo że od zakupu upłynęło do dnia dzisiejszego zdecydowanie więcej niż 60 dni, żadna przesyłka do mnie nie dotarła. Nie wiem, kto zawinił - apteka czy firma organizująca rzekomą promocję. W każdym razie to apteka firmowała akcję sprzedażową, namawiając klientów do zakupów i wręczając im kupony. Mam wrażenie, że jedynym celem przekazywania i zbierania wypełnionych przez klientów kuponów było zgromadzenie ich danych osobowych. Po mniej więcej trzech miesiącach od zakupu wysłałam do BIODERMY email z pytaniem o zasady promocji i prośbą o potwierdzenie, czy rzeczona apteka przekazała kupon z moimi danymi. Niestety, nie doczekałam się odpowiedzi. Promocje na podobnych zasadach organizuje wiele firm kosmetycznych, których wyroby dystrybuowane są w aptekach. Przykładowo, NUXE zawsze w takich sytuacjach przesyła próbki nowych kosmetyków (zwykle, po 2-3 razy, może przez pomyłkę :), co więcej w ilościach umożliwiających kilkakrotne zastosowanie i dających szansę na ocenę ich realnej przydatności, ewentualnych alergii, etc.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka miejska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem