Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie

( 0.50 )

Opinie (1)

Tematem mojej obserwacji jest jeden z wydziałów uczelni

Tematem mojej obserwacji jest jeden z wydziałów uczelni wyższej, czyli Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, mianowicie wydział filologiczno-historyczny, który nie tak dawno był wewnątrz odnawiany, jednak nie pomyślano podczas remontu o sporej części studentów ze stopniem niepełnosprawności fizycznej, którzy nie są w stanie zejść bądź wejść po schodach, przy których nie ma poręczy do podtrzymania. Od drzwi wejściowych wszystko ładnie, pięknie, jest nawet specjalistyczny podjazd dla wózków inwalidzkich, ale gdy student chce skorzystać z szatni, która jest obowiązkowa w przypadku korzystania z czytelni bądź punktu ksero znajdującej się na parterze to nie ma szans bo nie ma jak tam zejść, ponieważ przy odnowionych ścianach nie ma zamontowanych barierek. Kiedy w pobliżu są koledzy i koleżanki mniej sprawnego fizycznie studenta/ki jest ok, ale gdy nie ma nikogo to kogo prosić o pomoc???

Odwiedzałeś ostatnio Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

(1.00 )

Europejskie Centrum Rozwoju Omega

(0.75 )

Akademia Podlaska

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem