ParkHotel Łysoń Restauracja Champs

( 5.00 )

Opinie (6)

Wszystko na wysokim poziomie

Począwszy od schludnego , przestronnego pokoju , przepysznych śniadań i kolacji , przemiłej obsługi do długich godzin spędzonych w spa. Wszystko mega na plus , wybieramy się na romantyczny weekend znów za miesiąc . Polecam

Świetny

Świetny, sportowy wystrój, miła obsługa oraz przestronne sale zabaw dla dzieci to tylko niektóre atuty tego miejsca. Szeroki wybór dań. Jedynym mankamentem tego miejsca jest bardzo długi czas oczekiwania na posiłek.

Do restauracji Champs wybrałam się

Do restauracji Champs wybrałam się, aby sprawdzić, jak smakują zachwalane przez wszystkich grillowane żeberka, z których słynie restauracja. Muszę przyznać, że warto zapłacić 24 zł. za tak olbrzymią i dobrze wysmażoną porcję żeberek. Do tego podają pyszne sosiki. Obsługa jest bardzo miła, już przy składaniu zamówienia kelner wyjaśnił, że restauracja pakuje na wynos tę część posiłku, której nie będziemy w stanie zjeść. Sowitą porcją żeberek uraczyliśmy więc naszych rodziców po powrocie do domu.

Odwiedzałeś ostatnio ParkHotel Łysoń Restauracja Champs?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem