Hotel Continental

( 5.00 )

Opinie (2)

Urocze miejsce

Cudowne podejście do wybrednych klientów. Dbałość o szczegóły i detale. Opieka personelu nad osobą niepełnosprawną. Dziękuję

Moja wizyta polegała na pobycie weekendowym w tym hotelu

Moja wizyta polegała na pobycie weekendowym w tym hotelu, była to wygrana wycieczka. I tak ze strony internetowej zgadzała się tylko fontanna przed hotelem. Hotel ma piękną stronę internetową z piękną muzyką. Przez cały pobyt było spokojnie na obiekcie. Obiekt posiada bardzo estetyczną restaurację hotelową, przy której również ekskluzywne toalety, których wizerunek burzył tani papier toaletowy, co od razu rzuciło mi się w oczy, skoro najtańsze noclegi są od 100 złotych wzwyż. Śniadanie w cenie 25 zł, bardzo smaczne i naprawdę urozmaicone, pięknie zakomponowane na talerzu.

Odwiedzałeś ostatnio Hotel Continental?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem