Komisariat Policji

( 1.50 )

Opinie (4)

Policjant pełniący służbę w tym dniu był nie miły i

Policjant pełniący służbę w tym dniu był nie miły i nieprzyjemny. Z trudem zakończył grę na komputerze, aby dowiedzieć się w jakim celu przyszłam.Nie potrafił obsłużyć alkomatu i jeszcze miał o to do mnie pretensje.Plus taki, że na tym komisariacie był dostępny alkomat.

Na komisariat policji zgłosiłem się z dziewczyną

Na komisariat policji zgłosiłem się z dziewczyną, której uszkodzono samochód na parkingu. Zauważyli to pracownicy pobliskiej stacji i przekazali nam nr rejestracyjny samochodu sprawcy. Przyjmujący zgłoszenie oraz inni policjanci byli bardzo mili, uśmiechnięci, jednak po spisaniu protokołu kazali nam czekać na patrol drogówki, który pojechał w tym czasie do wypadku. Po godzinie czekania sami dopytaliśmy się, że patrol już jest w drodze. Po kolejnych dwóch godzinach oczekiwania okazało się (znów sami pytaliśmy), że patrol pojechał do innego zdarzenia i że tak naprawdę, to możemy zgłosić się do innego komisariatu na oględziny w dowolnym terminie. Niestety czekaliśmy ponad 3 godziny.

Odwiedzałeś ostatnio Komisariat Policji?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Policja

(3.18 )

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy

(2.00 )

Straż Miejska w Wąbrzeźnie

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem