ASPEL

( 5.00 )

Opinie (1)

Celem wizyty w salonie był zakup elektroniczego miernika

Celem wizyty w salonie był zakup elektroniczego miernika ciśnienia krwi. Jestem pod dużym wrażeniem jakości obsługi klienta w tym punkcie sprzedaży. Po wejściu do salonu zacząłem oglądać wyeksponowane w gablotach urządzenia i produkty. Po ok. 3 minutach podeszła do mnie p. Grażyna, która zaproponowała pomoc w dokonaniu zakupu. W sposób bardzo miły i profesjonalny zasugerowała mi zakup określonego modelu ciśnieniomierza (co warte pokreślenia wskazała model, który w najlepszy sposób odpowiada moim potrzebom, o które wcześniej zapytała - nie próbowała mi sprzedawać najdroższego wariantu, którego funkcji nie byłbym w stanie wykorzystać). Po mojej deklaracji chęci zakupu p. Grażyna przyniosła sprzęt z magazynu i w sposób praktyczny zademonstrowała sposób jego używania (było to bardzo miłe i potrzebne, zwłaszcza że nawet o to nie poprosiłem, a obsługa urządzenia jest trudniejsza niż pierwotnie sądziłem). Poźniej nastąpiła transkacja zakupu (bez problemów, również jeśli chodzi o autoryzację karty kredytowej). P. Grażyna wypełniła dokładnie kartę gwarancyjną oraz podała mi adres serwisu, gdzie będę mógł zgłaszać ewentualne reklamacje. W salonie było czysto i schludnie.

Odwiedzałeś ostatnio ASPEL?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

abra

(3.77 )

Agata

(3.77 )

Black Red White

(3.62 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem