Elcop

( 0.50 )

Opinie (1)

Wybierając się na zakupy do Castoramy w Tarnowskich Górach

Wybierając się na zakupy do Castoramy w Tarnowskich Górach byłam świadkiem niemiłego zdarzenia. W godzinach wieczornych wchodząc do sklepu zauważyłam parę z dwójką dziewczynek. Starsza wyglądała na ok 12 lat, młodsza miała niespełna 4 latka. Po wejściu do sklepu, przy punkcie informacyjnym Pani (domniemam - mama dziewczynek) trzymała młodszą na rękach gdy ta zwymiotowała. Dziewczynka w momencie zrobiła się czerwona, żal mi się jej zrobiło bo sama mam córkę w wieku 3 lat. Pracownica z Castoramy (Pani Iza) zaproponowała pomoc, wskazała gdzie znajduje się ubikacja i pokazała gdzie jest dystrybutor z wodą po czym wezwała serwis sprzątający. Tymczasem ojciec dziewczynek szukał czegoś czym mógłby sprzątnąć podłogę, akurat nadeszła Pani z firmy Elcop (oferującą usługi sprzątania w tej Castoramie) i z niemiłym głosem oraz pretensjami zaczęła mówić, że nie przychodzi się z dzieckiem do sklepu po to by zwymiotowało, a gdy zauważyła dziewczynkę pijącą wodę, to głośno powiedziała "i jeszcze wodę do picia jej dają". Później sprzątając "mruczała" sobie pod nosem.

Odwiedzałeś ostatnio Elcop?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Pralnia DORADO

(4.25 )

5 a Sec

(1.35 )

WPO ALBA

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem