Jednostka Obsługi Finansowej Gospodarki Nieruchomościami w Zabrzu

( 0.51 )

Opinie (9)

Beznadziejna obsługa techniczna

Porażka nie tylko dla Miasta a w szczególności lokatorów , którzy musza cierpieć. Niewykwalifikowana kadra techniczna w ogóle nie ma zielonego pojęcia po co jest zatrudniona . A najlepszym wytłumaczeniem to ze P. Prezydent nie ma pieniędzy na remont budynków obsługę techniczną Jednostka obsługi Finansowej w ogóle nie ma pojęcia po co istnieje . Owszem potrafią Zebrać czynsz a technicy nawet nie potrafią wykonać pomiarów i czy w ogóle coś potrafią

Mam wrażenie

Mam wrażenie, że wyodrębnienie z ZBM Zabrze tego czego czyś jest Jednostka to jakaś porażka i sztuczne stworzenie stworzenie stanowisk pracy dla niedouczonych i niekompetentnych znajomków. W skrócie ich brak kompetencji polega na : - budynek podany do zasiedlenia (mieszkania do remontu) choć tak naprawdę to nadaje się tylko do wyburzenia - nie mam wody od trzech tygodni ponieważ pękła rura w pionie doprowadzająca wodę, uwaga : najpierw technik główny adm. na staromiejskiej twierdził że piwnice zalewa deszczówka i nie potrafił odpowiedzieć dlaczego my nie mamy wody, później kiedy jednak po,twierdziło się po wielokrotnych interwencjach że to jednak pęknieta rura zakręcono nam wodę i tyle, nie podstawiają beczki nie podaja inf. bo technik nie wie co ma robić (ja mam rozwiązanie zwolnic się!!!!!), robotnicy nawet jeżeli sie pojawiają to siedzą pod płotem o piją piwo, potem o 14:00 idą do domu. - kominy i ławy kominowe które spadały nam na głowy po dwóch latach interwencji sprawa trafiła do nadzoru budowlanego i dopiero wtedy zrobiono prowizorke do nieocenienia, i wydano tylko pieniądze, kominy robiono póxnią jesienią i nawet nie można było napalić w piecu sama więc musiałam rozkuć komin i go udrożnić, bo oni pojawili się po dwóch tygodzniach od zgłoszenia niedrożności komina - dach ..... jak pada leje sie po schodach i z sufitów (ponoć ogłosili przetarg na zrobienie dachu ale to słyszę już od trzech lat) - zrobili opaską na budynku - nie osuszonym i nie wiadomo po co bo wygląda to tak jakby ktoś brudne nogi włożył do czystych butów Dodam tylko że mogłabym tak pisać i opowiadać godzinami - do tego za mieszkanie komunalne, bez ogrzewania, bez wygód bez gazu (bo odcięty jest w piwnicy) wyremontowane ogromnym kosztem, (bo dodam iż średnia dochodów na osobę nie może przekraczać 400 pln żeby dostać przydział na mieszkanie) za 48 m kw. wynosi uwaga.... 370 pln!!!!! zasługa Pani Prezydent. Dzieki Ci o Pani za to cos nam zafundowała!!!!! Administracja w księgowosci Panie które najczęsiej mylą sie w obliczeniach i doprowadzają ludzi do zawału, w technicznym Pani barbie która naprawdę to zna się tylko na usmiechaniu bo nawet uczesać i umalować się nie umie, nie mówiąc juz o pracy, jej głównae hasła ... "oczywiście, natychmiast, wszyscy już są na miejscy, nic nie słyszałam niec nie wiem" dwóch młodych palancików siedzących z nogami na stole bądź spływających na krzesłach, obojetne czy przychodzi petent pozycji nie zmieniają, no i technik gówny czyli nic nie wiedzący i wiecznie modlacy sie o samoistne rozwiązanie problemów.

Wizyta po raz trzeci w JOFGN rozpoczęła się od tego

Wizyta po raz trzeci w JOFGN rozpoczęła się od tego, że musiałam tłumaczyć w jakiej sprawie przyszłam. Była inna pracownica niż tydzień wcześniej (choć ta sama co 2 tygodnie wcześniej) - sprawa nie została przekazana. Wynikł problem z licznikiem wody, na który mam papiery, że jest aktualizowany do końca roku. A pani twierdziła, że mam nie zapłaconą wodę i nie mam licznika, więc rozliczyli mnie według stanu ogólnego licznika, co spowodowało sporą niedopłatę do wody. Po moim pytaniu czy skargę mam złożyć tylko w dyrekcji, czy tutaj również, Pani zmieniła ton rozmowy. Poprosiła mnie o nr telefonu i zapewniła, że na drugi dzień zadzwoni do mnie koleżanka, która "na pewno jest zorientowana" w mojej sprawie. Dwa dni później zadzwoniła do mnie Pani z informacją, że nie ma już problemu, rozliczą mnie według stanu mojego licznika, który mam w mieszkaniu i oczywiście, że nie muszę pisać skargi tylko mam przyjść za 2-3tygodnie aby upewnić się, że wszystko jest dobrze... Czyli czeka mnie kolejna konfrontacja z paniami urzędniczkami, mam nadzieje, że nie zapomną o mojej sprawie.

Odwiedzałeś ostatnio Jednostka Obsługi Finansowej Gospodarki Nieruchomościami w Zabrzu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wspólnota mieszkaniowa Karolek

(0.50 )

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa

(1.00 )

SM Budowlania Administarcja os. na Wyżynach

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem