Stara Wędzarnia

( 3.50 )

Opinie (28)

Dobrze.

Dobrze, ale może być lepiej. Nie znaczy to że są lepsze artykuły. To ceny są wyższe. Obsługa miła, zawsze można kupić coś świeżego, niestety ceny są wyższe. Sklep mały, ciasny co utrudnia zakupy. Stoisko z ciastami zachęca do zakupów, ale ceny odstraszają.

Super

W sklepie czysto, obsługa miła. Na stoisku mięsno - wędliniarskim zawsze świeże artykuły. Sprzedawczynie z uśmiechem obsługują i zawsze zaproponują coś dobrego. Można wybrać sobie dowolne mięso i poprosić o zmielenie, albo o przygotowanie gotowych do smażenia schabowych. Stoisko z sałatkami również zachęca do zakupów. Przy kasie jest stoisko z wyrobami cukierniczymi, które wyglądają apetycznie i takie są. Polecam.

Miło robić tutaj zakupy

Miło robić tutaj zakupy. Czysto, towar świeży, ciasta przepyszne. Panie zawsze uśmiechnięte i służą pomocą. Na stoisku mięsnym, można wybrać mięso i poprosić o zmielenie, wtedy wiem co jem.Polecam.

Moje zakupy wypadły pomyślnie Można wybrać sobie kawałki

Moje zakupy wypadły pomyślnie Można wybrać sobie kawałki mięsa do zmielenia, wiem wówczas co jem.Pozatym zawsze świeże ciasta.Obsługa miła,co zachęca do robienia zakupów.

Sklep zachęca do zakupów

Sklep zachęca do zakupów,ponieważ maja fajne wędliny,można wybrać mięso i poprosić o zmielenie.Mięso jest ważone przed zmieleniem,często zostaje za dużo w maszynce i klient płaci zatem więcej.Maja świeże ciasta.Mogłoby być nieco więcej miejsca dla klientów, bo przy ladzie z wędlinami i mięsem znajduje się z tyły regał z artykułami i jest ciężko przejść.Pozatym obsługa miła.

Stara wędzarnia jest moim sklepem często

Stara wędzarnia jest moim sklepem często odwiedzanym.Czysto,obsługa miła,ceny nieco za wysokie.

Miła i życzliwa obsługa

Miła i życzliwa obsługa, chętna, aby coś doradzić. Przy kasie sprawnie dokonana finalizacja zakupów. Wszystko w porządku - bez zarzutów.

Obsługa sklepu jest dośc miła i pomocna

Obsługa sklepu jest dośc miła i pomocna, zawsze chętnie odpowiadają na pytania. Niestety, na półkach brakuje wielu etykiet z cenami, ciężko znaleźć cenę wielu produktów. Ponadto jest tylko 1 czytnik cen, który nie działa. Ostatecznie cenę produktu spradzają pracownicy przy kasie. 2 razy zdarzyło mi się kupić mięso, które nastepnego dnia miało bardzo brzydki zapach pomimo przechowywania go w lodówce. Do zakupów nie zachęcają także wysokie ceny produktów. Plusem są napewno dośc długie godziny otwracia.

Pierwsze spojrzenie estetycznie

Pierwsze spojrzenie estetycznie, bardzo czysto, lodówki są cały czas włączone, towary dokładnie opisane, warzywa i owoce często już są przegniłe z racji cen i pobliskiego bazarku z samymi warzywami. Przy stoisku z mięsem dosyć szybka obsługa zależna od kolejki, przy większej kolejce rzadko wieczorem jest druga Pani do pomocy. Mięsa opisane i widoczne terminy przydatności. Nie miałem jeszcze okazji kupić tam nieświeżej wędliny. Podczas płatności Panie bardzo miłe ale widocznie przemęczone pewnie z kiepskiej jakości zatrudnienia. Po prostu przykro się robi. Pewnie muszą być zawsze uśmiechnięte ale podejście do klienta zadowolonego z pracy sprzedawcy tez jest ważne. Z wierzchu wszystko wydaje się ładne i przyjemnie.

Odwiedzałeś ostatnio Stara Wędzarnia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Piotr i Paweł

(3.45 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem