Szkoła podstawowa nr 90 we Wrocławiu

( 4.50 )

Opinie (1)

Pierwszy raz i nie ostatni skorzystałem z kortów tenisowych

Pierwszy raz i nie ostatni skorzystałem z kortów tenisowych dostepnych przy jednej ze szkół we Wrocławiu. Tydzień wczesniej wykonałem telefon do szkoły aby zapytać o szczegóły i możliwość skorzystania z kortów tenisowych. Udzielono mi wszelkich niezbędnych informacji zarówno o godzinach otwarcia jak i o cenie. Na miejscu okazało się, że cena co prawda przez ostatni tydzień wzrosła jednak nadal pozostała na atrakcyjnym poziomie. Sam kort jest przyzwoity aczkolwiek mógłby być troche lepszej jakości. Niestety nie jest kryty więc przy nienajlepszej pogodzie a taka miała miejsce w środę korzystanie z niego jest niemożliwe.

Odwiedzałeś ostatnio Szkoła podstawowa nr 90 we Wrocławiu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Lech- Kort

(2.00 )

Kąpielisko Zadole

(4.00 )

Moja Szkoła Tenisa

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem