Hel-Gaz

( 4.00 )

Opinie (1)

Firma Hel

Firma Hel - Gaz zajmuje się dystrybucją i wymianą butli gazowych. Obsługa jest szybka zaraz po podjechaniu znajduje się człowiek który wymienia butlę i bez problemu wydaje taką jaką się chce ( z kołnierzem czy też bez ). W biurze które jest małe ale za to ładnie i funkcjonalnie urządzone szybko dokonamy opłaty która nie różni się od ogólnie przyjętych ( a więc w normie ) i uzyskamy jeszcze gdy są nam potrzebne fachowe porady . Dostawa gazu na telefon odbywa sie w ciągu 24 godzin a przeważnie jeszcze tego samego dnia mamy już zamówioną butlę . Ogólna ocena pozytywna za obsługę i cenę oraz czas obsługi jedynym minusem to miejsce wymiany gazu ( bak jakiegokolwiek zadaszenia co jest uciążliwe podczas opadów ) .

Odwiedzałeś ostatnio Hel-Gaz?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PGNiG

(3.61 )

Gaspol

(3.20 )

Gazownia Zabrze

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem