Zakład Gazowniczy Zgorzelec

( 4.50 )

Opinie (2)

Informacje uzyskane są bardzo przydatne

Informacje uzyskane są bardzo przydatne. Miła i fachowa obsługa personelu. Ścisłe wyjaśnienie danych produktu jak również polecenie innych. Firma warta polecenia

Z usług Zakładu Gazowniczego korzystamy prawie wszyscy

Z usług Zakładu Gazowniczego korzystamy prawie wszyscy, mocniej związani są ci, którzy mają ogrzewanie gazowe. Od kilku lat otrzymuję faktury prognozowane na zakończenie okresu grzewczego tak wysokie, że mam nadpłatę do jesieni. Moje pieniążki leżą bez oprocentowania na moim koncie. jak twierdzi BOK, a ja wolę, aby leżały w moim portfelu. Na dzień dzisiejszy, gdy zapłaciłam ostatnią fakturę uwzględniając FAKTYCZNE zużycie, dokonując jeszcze małej nadpłaty dla tzw. świętego spokoju, to mam jeszcze opłacić koszty wezwania i odsetki za obciążenie za zużycie, którego jeszcze nie było! Wielkie nieba! i to jest w środku Europy! A na fakturze ani słówka co robić jak ktoś się nie zgadza z jej wysokością.

Odwiedzałeś ostatnio Zakład Gazowniczy Zgorzelec?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PGNiG

(3.61 )

Gaspol

(3.20 )

Gazownia Zabrze

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem