Galanteria Skórzana Lucyna Hernik

( 5.00 )

Opinie (1)

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa, towar bardzo dobrze weksponowany. Wybierałam portfel skórzany. Sprzedawczyni chętnie pokazywała mi modele, które mogłam na spokojnie obejrzeć. Opowiadała też o danej marce i o tych, które sie najlepiej sprzedają. Gdy nie mogłam się zdecydować pokazywała mi kolejny model. Byłam tam ok. 15 min. i niedostrzegłam żadnej niechęci z jej strony a wręcz przeciwnie. Służyła poradą przez cały czas. Na sklepie było bardzo czysto, cały asortyment był ładnie poukładany na półkach, bez problemu można było go obejrzeć.

Odwiedzałeś ostatnio Galanteria Skórzana Lucyna Hernik?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.11 )

Soul

(4.00 )

Wittchen

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem