Galanteria Skórzana Lucyna Hernik

( 5.00 )

Opinie (1)

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa, towar bardzo dobrze weksponowany. Wybierałam portfel skórzany. Sprzedawczyni chętnie pokazywała mi modele, które mogłam na spokojnie obejrzeć. Opowiadała też o danej marce i o tych, które sie najlepiej sprzedają. Gdy nie mogłam się zdecydować pokazywała mi kolejny model. Byłam tam ok. 15 min. i niedostrzegłam żadnej niechęci z jej strony a wręcz przeciwnie. Służyła poradą przez cały czas. Na sklepie było bardzo czysto, cały asortyment był ładnie poukładany na półkach, bez problemu można było go obejrzeć.

Odwiedzałeś ostatnio Galanteria Skórzana Lucyna Hernik?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.10 )

Soul

(4.00 )

WITTCHEN

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem