Pod Strzechą

( 1.01 )

Opinie (51)

Opinia o Państwa produkcji

Dzisiaj mój Brat u Państwa przy ul Fredry 2 - kupił bułki mleczne z rodzynkami. Niestety podczas jej spożywania natrafiłem bardzo boleśnie zębami na kamień wielkości rodzynki....nie mogę znależć odpowiedniego słowa oceny wykonawstwa tego produktu.

Średnia

Pan z obsługi minął się z powołaniem bardzo niemiły nie lubi jak się zadaje dużo pytań. Jest niemiły, panie z obsługi w miarę zależy od dnia. Asortyment kiepski. Popołudniu już chleba nie kupimy a piekarnia do 20....nie polecam

Fatalnie

Piekarnia do 20 o 16 nie ma już chleba. Pan z obsługi tragedia....

Bardzo zle

piekarnia jest ok ale druga część sklepu pod wszelką krytyką wszystko jest stare.Szefowa jest kuta na cztery nogi Uwazajcie żeby się nie zatruc

Obsługa zajmuje się sobą, nie klientami

Od kilku miesięcy do placówki przyjęto nowych pracowników, którzy w trakcie pracy raczej zajmują się rozmowami między sobą niż obsługiwaniem klientów. Są ślamazarni, nowa pani wita klientów z cukrem pudrem na ustach bo akurat coś zjadła podczas obsługiwania poprzednich, upuszcza chleb. Sobota, kolejka na 11 osób, ale sprzedający jakby nie zauważali. Pani sprzedająca twierdzi, że danych bułek już nie ma, po czym klient sam musi jej pokazać, że jednak są. Na samym pieczywie nigdy się nie zawiodłam.

W dniu 02

W dniu 02.10.18 ok 15.00 kupiłem chleb na maślance zawierający w środku zielony papierowy ręcznik. Poza tym chlebek miał dziury jak ser szwajcarski. Niby wszystko się może zdarzyć ale nie w spożywce.

Do tej pory myślałam że jest ok

Do tej pory myślałam że jest ok. Ale było tak do wczoraj kiedy mój brat kupił drożdżówki. Otworzyłam opakowanie i co widze w środku? MRÓWKI. Były one i w cieście i w opakowaniu

Jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi w tej piekarni

Jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi w tej piekarni. Panie ekspedientki są miłe i pomocne (a czasem to nawet i pożartują) - zawsze służą informacją i doradzają, gdy klient się waha. Dobrze znają skład wypiekanych i produkowanych przez nich produktów, co jest szczególnie pomocne dla osób z alergią pokarmową. Podoba mi się również to, że widać kto i jak wypieka pieczywo, gdyż piec znajduje się zaraz przy kasach. Piekarnia oferuje duży wybór produktów, które są bardzo świeże i smaczne.

Ceny niektórych produktów drogie

Ceny niektórych produktów drogie. Panie tam pracujące dość miłe. Czas obsługi sprawny. W piekarni czysto i dość jasno.

Odwiedzałeś ostatnio Pod Strzechą?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(3.02 )

Pellowski

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem