BikeOne

( 3.00 )

Opinie (1)

Około dwa lata temu w Krakowie zostały uruchomione

Około dwa lata temu w Krakowie zostały uruchomione samoobsługowe wypożyczalnie rowerów. Idea jest prosta. Rejestrujemy się on-line, wpłacamy kaucję za rower, płacimy abonament i wpłacamy coś na nasze konto, żeby mieć do zapłaty za wypożyczenie roweru. W ramach abonamentu pierwsze 30 minut jazdy mamy gratis. Kaucja, abonament i opłaty za przejazd są bardzo przystępnej cenie. Pomysł wydawałoby się genialny. Kraków naprawdę jest miastem nadającym się do poruszania się na rowerze. Całkiem sporo ludzi dojeżdża tutaj na uczelnię lub do pracy rowerem. Niestety firma rozwija się bardzo słabo. Przede wszystkim rowery są dostępne tylko przez około 8 miesięcy, ze względu na pogodę, co jest kompletną bzdurą, bo po mieście spokojnie można jeździć minimum 10 miesięcy. Po drugie, stacji, w której można wypożyczyć rower jest sporo, ale wszystkie są zlokalizowane w centrum. I to właśnie powoduje, że program nie jest dla mnie przydatny. Najbliższa wypożyczalnia znajduje się półtora kilometra ode mnie. Za daleko żeby iść tylko po to, żeby potem następne półtora kilometra przejechać. Jechać autobusem tylko po to, żeby rower pożyczyć tym bardziej nie ma sensu. Niestety, widzę, że firma rozwija się bardzo powoli i bardzo mało przybywa nowych stacji – około dwie rocznie, generalnie wszystko w centrum. Szkoda, bo moim zdaniem byłoby sporo zainteresowanych skorzystaniem, gdyby usługa była dostępna w całym mieście i umożliwiała również przejazd pomiędzy dzielnicami.

Odwiedzałeś ostatnio BikeOne?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Hestrans

(3.50 )

Parking Lider

(5.00 )

P4 Parking

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem