INTRIGO

( 4.00 )

Opinie (1)

Intrigo to nowo otworzony malutki sklepik z galanteria

Intrigo to nowo otworzony malutki sklepik z galanteria skórzaną dla pań i panów. Można tu kupić bardzo dobrej jakości skórzane torebki, aktówki i portfele. Artykuły te są znanych markowych firm. Dostaniemy tu także paski skórzane i rękawiczki. Sklepik jest bardzo malutki ale nie ma tu tłumów. Ceny są bardzo wysokie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. W środku jest bardzo gustownie. Galanteria ładnie i z pomysłem rozmieszczona. Ekspedientka bardzo zadbana, miła choć chyba nie ma tu zbyt dużo pracy. Chenie pokazuje wybrane modele torebek, nie okazując zniecierpliwienia.

Odwiedzałeś ostatnio INTRIGO?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.10 )

Soul

(4.00 )

WITTCHEN

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem