INTRIGO

( 4.00 )

Opinie (1)

Intrigo to nowo otworzony malutki sklepik z galanteria

Intrigo to nowo otworzony malutki sklepik z galanteria skórzaną dla pań i panów. Można tu kupić bardzo dobrej jakości skórzane torebki, aktówki i portfele. Artykuły te są znanych markowych firm. Dostaniemy tu także paski skórzane i rękawiczki. Sklepik jest bardzo malutki ale nie ma tu tłumów. Ceny są bardzo wysokie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. W środku jest bardzo gustownie. Galanteria ładnie i z pomysłem rozmieszczona. Ekspedientka bardzo zadbana, miła choć chyba nie ma tu zbyt dużo pracy. Chenie pokazuje wybrane modele torebek, nie okazując zniecierpliwienia.

Odwiedzałeś ostatnio INTRIGO?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.11 )

Soul

(4.00 )

Wittchen

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem