Barbara

( 2.75 )

Opinie (15)

Nie można polegać na tej firmie

Zakupiłam bilet online, wiec kierowca dobrze wiedział, że czekam na tym przystanku. Planowy odjazd był o 12:33, czekałam od 12:23 na ustalonym przystanku. Około 12:40 zadzwoniłam do biura z zapytaniem czy bus ma opóźnienia, na co dyspozytor poinformował mnie, że bus odjechał. Rzekomo kierowca czekał na przystanku 12:24-12:33. Błagam, nie róbcie z ludzi idiotów. Jeśli kierowca nie zna się na zegarku, proponuję zatrudnić kogoś kompetentnego.Jeśli kierowcę przerasta zabieranie i wysadzanie osób w wyznaczonych miejscach, również polecam poszukać kogoś, kogo może zrozumie ten niewyobrażalnie skomplikowany proces i bardziej zaangażuje się w swoją pracę.

Bardzo dobry przewoźnik

Korzystam z usług tej firmy od pewnego czasu, jak dotąd wszystko przebiegało wzorowo. Kierowcy mili uprzejmi i pomocni. Jeżdżą bezpiecznie.

Bardzo często jestem zażenowana tym przewoźnikiem

Bardzo często jestem zażenowana tym przewoźnikiem. Bardzo nieprzyjemni ludzie przy rezerwacji. Ceny wysokie, nieadekwatne do drogi i warunków jazdy. Kierowcy różni, jedni milsi inni mniej. Staram się ograniczać podróże Barbarą do minimum.

Busy tego przewoźnika jeżdżą na trasie Kraków

Busy tego przewoźnika jeżdżą na trasie Kraków-Krosno co godzinę. Jest to dość duża częstotliwość. Do tego drogę trasę tą jadą w bardzo dobrym tempie. Autobusy są wygodne i zadbane, a w większości z nich jest dostęp do darmowego internetu Wifi. Jedyną ich wadą jest cena. Są najdroższym przewoźnikiem na tej trasie, ale przez komfort i częstotliwość jazdy są również najlepszym.

Aby mieć pewne miejsce w autobusie należy wcześniej

Aby mieć pewne miejsce w autobusie należy wcześniej zadzwonić do biura obsługi i zarezerwować miejsce. Panie z obsługi telefonicznej jest miła i informuje, że miejsce zostało zarezerwowane. Jeżeli tego się nie zrobi to można się nie załapać na przejazd i trzeba czekać do samego odjazdu autobusu. Pojazdy nie są zbyt nowe, ale jedzie się w nich wygodnie. Kierowca jeździ bardzo płynnie i nie musi wjeżdżać do większych miast na dworzec przez co jeżeli na drodze jest większy ruch wybiera trasę alternatywną i pomimo korków kurs trwa zgodnie z planem.

Był to przejazd z Krakowa do Krosna prywatną firmą

Był to przejazd z Krakowa do Krosna prywatną firmą autokarową Barbara. Sam autobus nie pozostawiał niczego do życzenia, była klimatyzacja i oświetlenie, miejsca nie nagrzewały się od silnika jak to bywa czasem w niektórych pojazdach tego typu. Jednak obsługa zasługuje na naganę, młody chłopak który jednak ze sporym lekceważeniem odnosi się do pasażerów, a na drodze zapewne przekroczył parę razy dozwoloną prędkość, co raz zakończyło się ostrym hamowaniem przed światłami. Plusem tego było szybkie dotarcie do celu, lecz pewnie większość woli przybyć tam bezstrachu.

Odwiedzałeś ostatnio Barbara?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.55 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(1.07 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem