Open Finance

( 3.54 )

Opinie (787)

Jestem zawiedziona.

Witam, jakis czas temu chciałam skorzystać z usług Open Finance, aby Doradcy mogli znaleźć dla mnie najlepsze oferty kredytowe. Myślałam, że jest tak pięknie jak się ogłaszają w reklamach. Wszystkie oferty w jednym miejscu itd, itd, aczkolwiek zawiodłam się okropnie. W skrócie spędziłam w oddziale w Sosnowcu trzy dni po około godzinie czasu, dodatkowo donosilam brakujące dokumenty, po czym okazało się że Pani zapomniała wysłać mój wniosek z zapytaniami do różnych banków i poszła na urlop... Brak słów, na odpowiedź czekałam dwa dni, po czym sama zadzwoniłam, aby dowiedzieć się co się podziało w mojej sprawie... Wielkie zdziwienie Kierownika oddziału w Sosnowcu, dodam, że nie usłyszałam nawet słowa 'przepraszam'. Na drugi dzień poszlam do konkurencji i wyszłam z taką kwotą kredytu o jaką wnioskowalam i wszystko załatwiłam w 15 min. Także reasumując oddział w Sosnowcu nie polecam!!!!

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Miłe podejście do Klienta.

Słabo.

Słabo. Nastawieni tylko na zarobiek

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Chęć udzielnia pomocy.

Odwiedzałeś ostatnio Open Finance?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Expander

(3.44 )

Gold Finance

(3.43 )

Finamo

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem