akaSaka

( 5.00 )

Opinie (3)

Pyszne jedzenie i miła obsługa :-)

Jadam w Akasaka z reguły w weekend. Ja i mój syn uwielbiamy wszystkie formy dań z surową rybą. Obsługa rozumie nasze potrzeby i bardzo chętnie zamienia np. rybe smażoną, paluszki krabowe na surową rybę:-) Co prawda czas oczekiwania to zawsze około 20-30 minut, ale jedzenie jest bardzo dobre, aromatyczne, ryż ma odpowiedni smak i konsystencję. Składniki surowe są zawsze świeże, ryba jędrna i bardzo aromatyczna. Nie ma również problemu z dodatkową porcją imbiru bądź sosu sojowego. Polecam również danie lunchowe - pyszna i zdrowa przekąska za niewielkie pieniądze. Podane jest niestety na plastikowych tackach, ale chodzi tu o wygodę - zjeść i wyrzucić brudny talerzyk. Nie ujmuje to smakowi, ani chęci jedzenia przy każdej nadarzającej się okazji :-) Polecam :-)

jest to restauracja specjalizująca się w podawaniu dań

jest to restauracja specjalizująca się w podawaniu dań japońskich, koreańskich. niestety sporo dań jest wykreślina z karty dań. ceny są dość wysokie. sposób sporządzania (jak udało mi się podpatrzeć) jest bardzo higieniczny i wzorowy. kelnerzy i sprzedawcy mają japońskie ludowe stroje co niewątpliwie ma swój urok.

Odwiedzałeś ostatnio akaSaka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem