akaSaka

( 5.00 )

Opinie (3)

Pyszne jedzenie i miła obsługa :-)

Jadam w Akasaka z reguły w weekend. Ja i mój syn uwielbiamy wszystkie formy dań z surową rybą. Obsługa rozumie nasze potrzeby i bardzo chętnie zamienia np. rybe smażoną, paluszki krabowe na surową rybę:-) Co prawda czas oczekiwania to zawsze około 20-30 minut, ale jedzenie jest bardzo dobre, aromatyczne, ryż ma odpowiedni smak i konsystencję. Składniki surowe są zawsze świeże, ryba jędrna i bardzo aromatyczna. Nie ma również problemu z dodatkową porcją imbiru bądź sosu sojowego. Polecam również danie lunchowe - pyszna i zdrowa przekąska za niewielkie pieniądze. Podane jest niestety na plastikowych tackach, ale chodzi tu o wygodę - zjeść i wyrzucić brudny talerzyk. Nie ujmuje to smakowi, ani chęci jedzenia przy każdej nadarzającej się okazji :-) Polecam :-)

jest to restauracja specjalizująca się w podawaniu dań

jest to restauracja specjalizująca się w podawaniu dań japońskich, koreańskich. niestety sporo dań jest wykreślina z karty dań. ceny są dość wysokie. sposób sporządzania (jak udało mi się podpatrzeć) jest bardzo higieniczny i wzorowy. kelnerzy i sprzedawcy mają japońskie ludowe stroje co niewątpliwie ma swój urok.

Odwiedzałeś ostatnio akaSaka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem