Anma Biuro Nieruchomości

( 5.00 )

Opinie (1)

A ja właśnie sfinalizowałam transakcję zakupu mieszkania

A ja właśnie sfinalizowałam transakcję zakupu mieszkania przy pomocy tej firmy i jestem całkowicie z nich zadowolona. Na początku trochę się nasłuchaliśmy od znajomych wielu nieciekawych opinii o biurach nieruchomości i rozpoczęliśmy poszukiwania naszego lokum we własnym zakresie aż w końcu po miesiącu zdecydowaliśmy się na skorzystanie z pomocy biur pośrednictwa. Odwiedziliśmy chyba z 10 równych firm ,większości z nich nie dałabym trójki z minusem a w tylko dwóch nas potraktowali właściwie. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ofertę poleconą przez bardzo miłą panią z Biura Anma. Pomogła nam potem bardzo przy negocjacji ceny, wyborze kredytu i wogóle całą obsługą transakcji. Jestem bardzo zadowolona i bedę ich polecać zawsze i wszystkim:-)

Odwiedzałeś ostatnio Anma Biuro Nieruchomości?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Meritum Nieruchomości

(2.00 )

Archicom

(4.96 )

Jaz-bud

(2.18 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem