Apteka

( 3.25 )

Opinie (3)

Bardzo dobre usługi

Apteka jest otwarta do godziny 21, farmaceutka służy radą, pyta o problem, żeby dobrać odpowiedni lek, proponuje kilka produktów o podobnym składzie i działaniu. Obsługa szybka, rzeczowa, z uśmiechem. Jedynym minusem są ceny większe niż w innych aptekach.

Mogłoby być lepiej

Odniosłam wrażenie, że farmaceutka nieco zbagatelizowała fakt, że zakupuję "tylko" wapno. Nie zapytała mnie na jakie objawy chcę je stosować, nie poinformowała o dawkowaniu. Kiedy usłyszała co potrzebuję, wymieniła kilka produktów wskazując je na półce i czekała na mój wybór. Kiedy powiedziałam, aby mi coś doradziła, bo nie umiem się zdecydować, odpowiedziała niezbyt miło że da zwykłe wapno z witaminą C.

Jest to mała apteka w rynku

Jest to mała apteka w rynku. Po wejściu do apteki nikt nie odpowiedział mi na moje pozdrowienie. W aptece znajdują się 2 stanowiska do obsługi klientów. Farmaceuta ubrany czysto w biały fartuch. Na moje pytanie o lek zamienny uzyskałem wyczerpująca odpowiedź. W pomieszczeniu czysto. Istnieje możliwość dokonania zapłaty kartą płatniczą

Odwiedzałeś ostatnio Apteka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem