AGD i art. ogrodnicze

( 5.00 )

Opinie (1)

Dla domu i ogrodu można w tym sklepiku zaopatrzyć się w

Dla domu i ogrodu można w tym sklepiku zaopatrzyć się w wiele artykułów na miarę możliwości lokalowych tego pomieszczenia. Właściciel sklepu zadbał o różnorodność towaru bez zbędnej przesady aby klient nie musiał slalomem przemieszczać się między półkami. Lokal jest w kształcie prostokąta ok. 4x10 m, od wejścia po obu stronach na półkach umieszczone są różne artykułu ,pogrupowane asortymentami, można przejść swobodnie w poszukiwaniu upragnionego towaru lub zwyczajnie tylko po to aby zobaczyć co jest w ofercie sprzedaży i ewentualnie kupić przydatną rzecz. A kupić można tu sporo: sztućce, garnki, artykuły szklane, doniczki, donice, drobne narzędzia ogrodnicze, nasiona, cebulki kwiatowe itd.Ja wybrałam się tu po doniczkę i "specyficzne"myjki do naczyń, które tylko w tym sklepie są osiągalne . Gdy powiedziałam jakiego typu doniczkę potrzebuję od razu miła, sympatyczna Pani wskazała mi kila, z których wybrałam idealnie mi pasującą, komplet myjek i zakupy zrobiłam szybko, sprawnie , bez problemów i zbędnej zwłoki zapłaciłam 12,50 zł i mogłam opuścić sklep. w międzyczasie do sklepu weszły 2 klientki zainteresowane zakupem patery na ciasto i ekspedientka mogła się nimi zająć, wychodząc słyszałam jak mówiła, że ma 4 rodzaje w cenach od 39 zł.Bardzo sympatyczna ,sprawna obsługa to radość dla każdego klienta i nadzieja dla sprzedawcy, ze klient na pewno tu wróci

Odwiedzałeś ostatnio AGD i art. ogrodnicze?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

swiat-firan.pl

(4.22 )

insido.pl

(5.00 )

RuckZuck

(0.54 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem